Jana Duļevska. Foto: Instagram @janadulevska

Televīzijas personība Jana Duļevska atgriezīsies TV ekrānos, un būs redzama pārvērtību raidījumā “Mans jaunais Es”. Tajā vien 24 stundu laikā Duļevska, stiliste Anita Altmane un fiziskās sagatavotības treneris Mārtiņš Klucis raidījuma dalībniekiem palīdzēs uzsākt ceļu pretim savam mērķim.

Raidījuma eksperti darbosies kopā, lai palīdzētu atrast piemērotāko vizuālo tēlu, ieviestu kvalitatīvāku uztura un fizisko aktivitāšu plānu, kā arī piepildīs kādu mazo sapni ceļā uz savu jauno “Es”, informē TV3.

“Manuprāt, mēs vieni paši dzīvē izdarītu tik maz! Kopā ar Anitu un Mārtiņu mēs darīsim visu, lai raidījuma dalībnieki ne tikai iegūtu vizuālas pārvērtības, iemācītos dzīvot veselīgāk, bet arī palīdzētu rast virzienu savu mazo sapņu īstenošanai. Ar nepacietību gaidu mūsu satikšanos, lai iedvesmotu un iedvesmotos pati! Ir vērts pieteikties šim dzīves piedzīvojumam ar mērķi augt un atrast savu jauno Es!” aicina Jana Duļevska.

Jaunais pārvērtību raidījums “Mans jaunais Es” parādīs, cik daudz iespējams paveikt ar gribasspēku un zinošu līdzcilvēku padomu un atbalstu.

Redzēsim, ka pārvērtību veikšanai nav nepieciešami vairāki mēneši – ļoti daudzas lietas iespējams paveikt vienas dienas laikā, lai būtu par soli tuvāk saviem mērķiem, sola raidījuma veidotāji.

Interesenti pieteikties dalībai raidījumā var līdz 10.janvārim vietnē tv3.lv/parvertibas.

Lasiet arī: Noskaidrots pazudušās Annas Jansones meitiņas nāves cēlonis

Lasiet arī: Piecas zodiaka zīmes, kam 2024. gadā iespējama šķiršanās ar mīļoto

Lasiet arī: Džonijs Deps, Marks Zakerbergs un citi slaveni cilvēki, kam ir redzes traucējumi

Seko mums arī Facebook, X, Instagram un Draugiem!

youtube icon
Abonēt youtube