Foto: Rīta kafija

Lai gan februāra otrās nedēļas iesākumā brīžiem uzspīdēs saule, debesīs mākoņu netrūks – otrdien, 6. februārī, snigšana ir gaidāma vien atsevišķos rajonos, bet trešdien snigs jau teritorijas lielākajā daļā, un sniega segas biezums vietām palielināsies par 5-8 cm.

Naktī uz otrdienu pūtīs lēns līdz mērens ziemeļrietumu, rietumu vējš, dienā vējš pierims un visā valsts teritorijā kļūs lēns, bet trešdien atkal pastiprināsies un pūtīs lēni līdz mēreni no ziemeļaustrumiem, austrumiem.

Otrdien dienas laikā maksimālā gaisa temperatūra vēl būs +2…-3 grādu robežās, bet trešdiena jau tiks aizvadīta ar salu visā Latvijas teritorijā, informē Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.

Darba nedēļas beigās, Latvijas teritorijā ieplūstot aukstākai gaisa masai, negatīva gaisa temperatūra visā valstī ir gaidāma ne tikai diennakts tumšajās, bet arī gaišajās stundās. Termometra stabiņš dienās daudzviet pieturēsies -3…-9 grādu robežās, bet naktīs tas var sasniegt pat -8…-15 grādu atzīmi. Nokrišņu situācija kopumā būs līdzīga kā iepriekšējās dienās.

Prognozes par laika apstākļiem nedēļas nogalē vēl ir mainīgas. Aktuālākā informācija liecina, ka sestdien aukstums saglabāsies, bet jau svētdien iespējama ir atkušņa atgriešanās.

Lasiet arī: FOTO | 2000 tehnikas vienību un tūkstošiem lauksaimnieku piedalās zemnieku protestā

Lasiet arī: Aizkustinošs stāsts | «Labāk jums būtu bijis vēzis…» – kā retā slimība liek novērtēt dzīvi 

Lasiet arī: Latvijā uzliesmojis A hepatīts; vairāki cilvēki saslimuši pēc Baltkrievijas apmeklējuma

Lasiet arī: Nedēļas horoskops: 2. – 8. februāris

Lasiet arī: Aiztur vīrieti, kurš tirdzniecības centrā urinējis un slavinājis Krievijas kara noziegumus

Seko mums arī Facebook, X, Instagram un Draugiem!

youtube icon
Abonēt youtube