Ainars Virga. Foto: Valdis Kauliņš

Liepājas Olimpiskā centra arēnā 6. aprīlī notiks Latvijas rokmūzikas leģendas un grupas “Līvi” ilggadējā līdera un dziesmu autora Ainara Virgas 60 gadu jubilejai veltīts koncerts. Koncerts izskanēs tieši mūziķa dzimšanas dienā.

Gatavojoties šim notikumam Ainars kopā ar daudzu savu dziesmu autoru un bērnības draugu Guntaru Raču ierakstījis autobiogrāfisku dziesmu “Vēl vienu reiz’”, kurā apdziedājis, kas notiktu, ja liktenis dotu iespēju dzīvot vēl vienu reizi!

Dziesmas vārdu autors Guntars Račs stāsta: “Ar Ainaru kopā esam sarakstījuši “Ozolam”, “Kādā brīnišķa dienā”, “Es karājos tavā bizē”, “Zelta sirds” un vēl vairākus desmitus dziesmu, pārsvarā nopietnas un līviski smagnējas. Šoreiz noplēmām, ka laiks mazliet paspēlēties un uzrakstīt kaut ko izklaidējošu, bet tai pat laikā nedaudz filozofisku. Kā būtu, ja Dievs mums dotu iespēju dzīvot vēlreiz? Vai mēs atkārtotu vecās kļūdas, vai darītu visu pilnīgi citādāk? Ainars dzied, ka daudzas lietas nemainītu, bet pats galvenais, ka dzīvojot otrreiz, jau uzreiz zinātu, kur meklēt īstu mīlestību.”

Dziesmas ierakstu, sadarbībā ar producentiem Gati Gaujenieku un Gintu Stankeviču, producēja pats Ainars. Ierakstā piedalījās arī trio “Oranžās meitenes” dziedātājas Inta Gudovska, Anita Levša un Olga Stupiņa. Dziesmas teksta video veidoja pats Ainars sadarbībā ar “ĪZĪ Media”.

Ainara lielkoncertā Liepājā, kuram dots nosaukums “Liepājniex”, piedalīsies grupas “Līvi” dalībnieki, kā arī īpašie viesi – reti kopā muzicējošā grupa “Liepājas brāļi”, kā arī viesmūziķi Olga Rajecka, Tomass Kleins, Modris Šterns, Uldis Marhilevičs, “Stiprās Sievas’, Durbes kamerkoris un daudzi citi. Pasākumu vadīs latviešu karaoke un motociklu pavēlnieks Frīdis.

Koncerts “Liepājniex” izskanēs arī vasarā – 22.jūlijā Jūrmalā, Dzintaru koncertzālē.

Lasiet arī: VIDEO | Karalisko tiranozauru patiesais izskats un citi sen zudušo milžu noslēpumi

Lasiet arī: Nedēļas horoskops: 29. marts – 4. aprīlis

Lasiet arī: Lasmaņa skandāls: Soctīklos rosina sievietes intīmo vietiņu pārdēvēt par «jelgaviņu»

Lasiet arī: VIDEO | Domājot, ka mikrofons izslēgts, latviešu žurnālists tiešraidē rupji nolamā ministru

Lasiet arī: «Klusējiet, maitas!” – propagandists Solovjovs apsauc Belgorodas iedzīvotājus, kuri sūdzas par apšaudēm

Seko mums arī Facebook, X, Instagram un Draugiem!

Saistītās tēmas: Ainārs VirgakoncertsLiepājniexLīvi

youtube icon
Abonēt youtube