Foto: Pixabay

Planētu enerģija maijā ir sakoncentrējusies tā, ka neļaus sēdēt uz vietas, bet liks darīt. Galvenā tēma, kam tiks pievērsta uzmanība, būs enerģija, proti, kur un kā tā tiek tērēta vai ieguldīta un cik daudz tiek saņemts atpakaļ naudas izteiksmē vai kādā citā enerģijas apmaiņas veidā, norāda astroloģe Inita Dilāne.

“Jau iepriekšējā mēneša beigās šī tēma ir aktualizējusies un turpinās būt svarīga. Daudzi pakalpojumu sniedzēji izvērtēs savu cenrādi atbilstoši ieguldītajam laikam, kas tika izdarīts lielākā laika griezumā (izglītībā, praksē, pieredzē) Ja jūti, ka darot savu sirdsdarbu, tu saskaries ar veselības problēmām, nogurumu, panīkumu, un jūti, ka dzirksts ir izdzisusi, maini sava pakalpojuma cenu. Īpaši profesijās, kur esi vairākus gadus ieguldījis savu laiku, arī naudu un turpini joprojām attīstīties, taču jūti, ka esi pārtērējis enerģētiskos resursus – nomaini sava pakalpojuma cenu uz augstāku. Te netiek runāts par tiem, kuri vienkārši grib vairāk pelnīt, te tiek runāts par to, vai izdotā un saņemtā enerģija ir līdzsvarā. Ja tā ir līdzsvarā, tad padarot savu darbu, abas puses ir vienlīdz priecīgas un apmierinātas,” skaidro astroloģe.

Pēc viņas sacītā, mēneša tēma ir enerģija. “Enerģijas, naudas un pašvērtējuma tēma un tas, cik lietderīgi tu liec lietā savus resursus (prasmes, talantus, zināšanas, finansiālo uzkrājumu), būs tas, par ko signalizēs gan ķermenis, gan prāts. Tie, kuri orientējas enerģijās, jo īpaši to izjutīs. Arī fiziskajā plānā nieru problēmas liecinās par bailēm, mugura par finansiālo nestabilitāti, savukārt kakla sāpes raisīs visi “norītie krupji”, vai tieši pretēji – emociju karstumā izteiktais kamols par naudu, to, cik tu dari un cik saņem pretī. Te tiek runāts arī par jebkāda rakstura attiecībām, kur notiek enerģētiska mijiedarbība. Arī sadzīviskas situācijas, kur resurss tiek tērēts, pretī saņemot krietni mazāk vai neko,” uzsver Inita Dilāne.

“Domāšana un rīcība būs tendēta uz steigu, varētu domāt, ka it kā kaut ko kavētu, ka it kā kaut ko nepaspētu, taču atceries to, ka Visums tik un tā saliks visu tā, kā tam ir jābūt, neatkarīgi no tā, vai tu raujies slapju muguru, skrien vēja spārniem uz priekšu, mēģinādams apsteigt laiku. Ieguvēji šajā mēnesī būs tie, kuri piekopj apzinātības prakses un veido savu ikdienu saskaņā ar savām apzināti izdarītajām izvēlēm,” uzsver astroloģe.

Ja aprīļa mēnesī bija diezgan daudz “sarkano lampiņu” attiecībā uz naudas ieguldījumiem, pirkumiem, it īpaši uz sadzīves tehniku un telefoniem, tad šis mēnesis ir labvēlīgs naudas ieguldījumiem ilgtermiņā.

“Sākot ar 15. maiju projekti, darījumi, kas ir bijuši ideju līmenī, var uzsākt savu realizācijas ceļu – nopietni, pamatīgi un ar konkrētu iedziļināšanos lietas būtībā. Ja pirms tam prāts atteicās diezgan vieglprātīgi attiecībā uz tēriņiem un izdevumiem, tad tagad tiks vērtēts, kur un cik daudz tērēts vai ieguldīts un, kas par to saņemts pretī. Tas attiecas arī uz mācībām – būs jūtama nopietna pieeja tām. Rūpīgi tiks izvērtēts tas, kas tiks iegūts, patērējot savu laiku un materiālo resursu tām. Laikā no 15. līdz 20. maijam ir ļoti labvēlīgas dienas, lai apgūtu praktiskās iemaņas, kas balstītas uz iepriekš iegūto teorētisko bāzi un gūtu materiālu labumu no tām,” norāda astroloģe.

“Jau sākot ar 21. maiju tiks izjustas pilnmēness radītās vibrācijas enerģētiskajā, emocionālajā un fiziskajā plānā. Jāteic, ka šoreiz tas būs mierīgāk nekā iepriekš. Taču tik un tā tie, kuriem jau ir tendence uz pašanalīzi, pašdestrukciju, 21., 22., maijā var sajust emociju sabiezējumu, īpaši par naudas jautājumiem, par to, cik enerģijas tiek veltīts kādam cilvēkam un to, cik vērtīgs vai nevērtīgs esi kā sava amata meistars savā izvēlētajā darba jomā. Tas attiecas arī uz seksuālo enerģiju,” brīdina astroloģe, uzsverot, ka drīz pēc tam, jau pašā pilnmēness laikā, būs jūtams enerģijas pieplūdums.

Mēneša pēdējā dekādē planētu enerģijas nomainās uz daudz vieglākām, gaisīgākām un uz komunikāciju tendētām. To, ko nevarēja izrunāt saistībā par naudu, enerģiju apmaiņu, izdarīt būs daudz vieglāk. Arī romantiskajās attiecības būs vieglāk iepazīties, uzrunāt to, kurš patīk, uzrakstīt ar humoru un flirtu caurvītu ziņu.

Arī darbības jomas, kas saistītas ar tirdzniecību, apmācībām, pārvadājumiem, komunikāciju, konsultācijām uzplauks krāšņāk un radīs labāku finansiālo ieguvumu, teic astroloģe.

Lasiet arī: Ķer iedvesmu! Paraolimpietes Diānas Krūmiņas pieci labsajūtas avoti

Lasiet arī:  «Esmu sīva konkurente,» –  kā Lasmaņa skandālā ierautā Auziņa ielauzās apbedīšanas jomā

youtube icon
Abonēt youtube