Foto: Pixabay/spirit111

“Īpaša “viss mainās” nedēļa. Mēnestiņš aug un ceturtdien ir smuks pilnmēness Strēlniekā, palīdzēs sakārtot prieku dzīvē. Pirmdien vēl ievācam ražu no iepriekš sastrādātā, bet sākot no otrdienas mēs varam plānot arī grūtākus darbus un uzdevumus, visam šonedēļ pietiks spēka,” tā astroloģisko prognozi laika posmam no 20. līdz 26. maijam komentē astrologs Andis Geste.

“Šonedēļ viss debesjumā mainās. Rūķi cītīgi pārnes planētas no Vērša zīmes uz Dvīņiem un pirmdien ap 16:00 (LV laiks) uz gudrajiem, līksmajiem Dvīņiem aizdodas pati Saule un sākas čalojošais Dvīņu mēnesis. Ceturtdienu noteikti atzīmējiet savos kalendāros! Viena no gada jaudīgākajām dienām, kad ļoti labi ir socializēties, veidot jaunus kontaktus un rīkot visa veida domnīcas. Ceturtdien vakarā arī mīlas, skaistuma un naudas planēta Venērra aizdodas uz Dvīņiem, bet naktī uz svētdienu (02:15 LV laiks) uz Dvīņiem pārceļas pats dievu dievs Jupiters,” vietnē “Facebook” raksta astrologs.

Pēc viņa teiktā, šonedēļ sākas Jupitera Dvīņu gads, kurš ilgs līdz nākamā gada 10. jūnijam. Jupiters katrā zīmē ir aptuveni gadu un iepriekšējais Dvīņu gads bija no 2012. gada 11. jūnija līdz 2013. gada 26. jūnijam.  “Kāds toreiz bija jūsu Dvīņu gads? Ir jēga atcerēties galvenās lietas. Līdzīgas enerģijas atkal būs gaisā. Tātad svētdien sākas jauns veiksmes gads – laimīgu jauno Jupitera gadu! Lai tas ir košs un gudrs gads! Tieši prāta lietas tagad ļoti smuki aktualizēsies un mēs vien nevarēsim nobrīnīties, cik daudz interesantā būs pasaulē un kosmosā. Turam savu redzeslauku maksimāli plašu, tad viss būs izcili!” uzsver Geste.

Jau vēstīts, ka astroloģijā Jupiters spēlē vienu no nozīmīgākajām lomām – Ķīnā visa prognožu sistēma ir veidota, balstoties uz šīs planētas 12 gadu ciklu, bet Rietumu astroloģijā Jupiters nosaka cilvēka veiksmi. Tāpat Jupiteru var atsevišķi identificēt kā vīrieša (vīra, drauga, partnera vai mīļākā) apzīmētāju sievietes natālajā kartē, vēsta Wday.

Katru gadu Jupiters ieiet jaunā zīmē, sniedzot šī zvaigznāja pārstāvjiem veiksmi, labklājību un iespēju kāpt augšup. Jupiters sargā, saglabā, vada, dāvina “tāpat vien” – tā parādīšanās konkrētajā zodiaka zīmē sola Fortūnas klātbūtni šīs zīmes pārstāvjiem visa gada garumā.  Šā gada 27. maijā planēta ieiet Dvīņu zvaigznājā, kas pēdējo reizi notika 2012. gada 12. jūnijā. Tāpēc jāņem verā, ka būtiskais, kas ar jums noticis toreiz un visa 2012. gada garumā, visticamāk, atkārtosies, norāda astroloģe un taroloģe Jūlija Ļifanova.

Dvīņu zvaigznājs klasiski ir atbildīgs par ceļošanu, saziņu, pārdošanu, dokumentiem, kontaktiem, apmācībām un jaunu prasmju apgūšanu. Tāpat Dvīņi ir atbildīgi par tuviniekiem, kā arī nelieliem ceļojumiem un maršrutiem katra cilvēka dzīvē.

Tā kā Jupiters ir izplešanās planēta, tā burtiski izstieps un palielinās Dvīņu zvaigznāja nozīmi katra cilvēka dzīvē. Katram no mums dzīvē būs vairāk kontaktu, biežāk būs jāsazinās un jādodas ciemos pie radiem, jākārto dokumenti un ceļojumu biļetes. Turklāt jāņem vērā, ka bez Jupitera Dvīņos arī Plutons atrodas Ūdensvīrā, kas ietekmē komunikāciju, sakarus un kopumā palielina tikšanās, draudzēšanās un darba nozīmi cilvēku ikdienā.

“Ir pienācis laiks paplašināt savus sakarus un prasmes, mācīties, reģistrēties iepazīšanās portālos un tematiskos interešu klubos. Jupiters it kā ziņo – beidz gaidīt, kad ar tevi kaut kas notiks! Interesējies par dzīvi, iepazīsti to no jaunām pusēm!” norāda astroloģe.

Sakari, komunikācija, jaunu prasmju rašanās, jauni draugi un uzņēmīgi vīrieši – tas viss ir aktuāli Jupitera tranzītam cauri Dvīņiem. Tas notiek reizi 12 gados, kad pats Visums saved kopā ar īstajiem cilvēkiem īstajā laikā. Ir vērts reģistrēties kursos vai doties uz ballīti ar draugiem, un visa jūsu dzīve burtiski griezīsies lielā ātrumā, sola astroloģijas eksperte.

Jupiters Dvīņos veicinās iepazīšanos, romantiskas tikšanās, jo šajā pašā laikā Dvīņu zīmē ieies arī Venera. Tas nozīmē, ka visu 2024. gada jūniju iespējamas nejaušas un liktenīgas tikšanās. Tiem, kas vēlas karjeras izaugsmi, vajadzētu pievērst uzmanību sievietēm aktuāliem projektiem vai tiešsaistes tirdzniecības platformām. Šajās jomās iespējama liela peļņa, kā arī svarīga personīgo sakaru gūšana.

Lasiet arī: Meklē dalībniekus un saimniecību šova Lauku sēta jaunajai sezonai

Saistītās tēmas: Andis GesteastrologsJupitersJupiters Dvīņos

youtube icon
Abonēt youtube