Elīna Gluzunova. Foto: Instagram @elina.gluzunova

“Pirms nedēļas notika tas, par ko intuitīvi biju pārliecināta – reiz tas notiks, bet… kad notika, uzreiz nebiju tam gatava. Nesāp. Ir rūgtums pamatīgs. Jūtos sabradāta, pazemota, izmantota,” rūgtuma pilnu ierakstu vietnē “Instagram” publicējusi pašmāju dziedātāja Elīna Gluzunova.

“Bez jebkāda drošības spilvena, drīzāk, ar kaudzi problēmu un nedrošības nastu, kas tuvākajā dzīves posmā būs jānes uz saviem pleciem vienai. Un jā, uzticība pēc šī visa – tuvu nullei,” ierakstā atklāj dziedātāja.

”Bet pasakiet, vai ir kaut kas, ko es nespēju? Kaut kas, ko neesmu varējusi paveikt? Man drīzāk būtu jāiemācās pretējo – būt trauslai, vājai un apzināties, ka ne viss ir manos spēkos, no manis atkarīgs. Tas būtu vērtīgi,” ar saviem sekotājiem pārdomās dalās Gluzunova.

Lai arī viņa neatklāj iemeslu, kas viņu sarūgtinājis un licis šādi sajusties, interneta komentātāji pieļauj, ka dziedātāja, iespējams, izšķīrusies ar savu dzīvesbiedru Artjomu. Kā zināms, abu attiecību peripetijām savulaik varēja sekot līdzi ar televīzijā.

“Jūs ne pirmo reizi ar Artjomu škirieties . Arī šoreiz viss atrisināsies!”, “Brīva putna lidojums ir viens varens un spēcīgs piedzīvojums… Lai izdodas lidojums un krātiņā paliek pagātne”, “Tas nekad nav viegli un vienkārši diemžēl… Ļoti saprotu, ka ir tagad smagi, ja nepieciešams atbalsts, saki” – šādi uzmundrinoši un atbalstoši soctīkla lietotāju komentāri lasāmi pie Gluzunovas ieraksta.

Vairākas interneta lietotājas atzīst, ka saprot Gluzunovas sajūtas vai arī šobrīd jūtas līdzīgi.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Elina Gluzunova (@elina.gluzunova)

Jau vēstīts, ka iepriekš ar izdevumu “Kas Jauns” sazinājies kāds lasītājs, kas gan vēlējās palikt anonīms, bet apgalvoja, ka Artjoms Gluzunovs vienā no Rīgas tirdzniecības centru kafejnīcām ir ticies ar kādu sievieti, kas nebūt nav viņa dzīvesbiedre Elīna.

Aculiecinieks pastāstīja, ka skatās un seko līdzi televīzijas šova “Ģimene burkā” notikumiem, tāpēc uzreiz esot atpazinis pie blakusgaldiņa ēdošo Artjomu Gluzunovu, kas bija ieradies uz randiņu. Jo esot bijis nepārprotami skaidrs, ka tā vis nav oficiāla vai darījuma rakstura, bet gan privāta tikšanās, uz kurn Artjoms atnācis ar ziediem. Pāris kopīgi ieturējis maltīti, Artjoms pasniedzis noslēpumainajai pavadonei ziedus. Atvadoties viņš visu kafejnīcā esošo ļaužu priekšā samīļojis savu pavadoni un noteicis, ka tad jau līdz nākamai tikšanās reizei, raksta žurnāls.

Toreiz Elīna Gluzunova sarunā ar “Kas Jauns” atklāja, ka ir lietas kursā par to, ka dzīvesbiedrs viņai aiz muguras iepazinies un meklējis tikšanos ar kādu citu sievieti. Dziedātāja teica, ka viņai nav pieņemama šāda dzīvesbiedra rīcība, tāpēc ierosinājusi šķiršanos. “Jau sen zinu, ka vīrs sarakstās ar citu sievieti, man tas nav nekas jauns. Mēs guļam katrs savā istabā. Vienīgi, ja ir kāds akūts jautājums saistībā ar bērniem, tikai tad sarunājamies. Man jau sen bija aizdomas, jo nav jau pirmā reize, kad viņš tā rīkojies,” toreiz stāstīja Elīna.

Vaicāta, vai dziedātāja domā pievērt acis uz notiekošo un saglabāt attiecības, viņa sacīja, ka vēlas pārtraukt abu attiecības un šķirties.

“Mūs nekas nesaista, kā tukša vieta. Es vēlos palikt ar bērniem dzīvoklī, un Artjoms lai dodas prom. Taču tā vienmēr ir bijis, ka viņš nevēlas iet prom, jo viņam ir ērti. Man liekas, viņš grib dzīvot dubultu dzīvi, justies kā Kazanova. Es vairs nevēlos to visu paciest – gan viņa attieksmi pret mani, gan melus –, bet sākt dzīvot normālu dzīvi. Visai ģimenei būs labāk, ja mēs dzīvosim šķirti,” tā Elīna.

Arī Artjoms Gluzunovs pāra šķiršanās laikā nāca klajā ar saviem paziņojumiem par attiecību aizkulisēm. Viņš esot krāpis dzīvesbiedri – attiecību laikā ļāvies sānsolim un meklējis mierinājumu citas sievietes sabiedrībā. Tas esot bijis tilcai viens sānsolis. “Es negāju pa kreisi, es meklēju mierinājumu,” savu rīcību skaidroja Artjoms, saucot to par nejaušu gadījumu.

Vēlāk gan abi salaba.

Taču arī 2022. gada sākumā Elīnas un Artjoma attiecībās pēc astoņu gadu kopdzīves bija iestājusies krīze. Kādu laiku pat pāris dzīvoja šķirti.  Tāpat savulaik atklājās, ka Artjoms pirms desmit gadiem, kad vēl nebija saticis Elīnu, bija reģistrējis laulību ar taizemieti, ar ko iepazinies masāžas laikā. Tā kā šī laulība nebija oficiāli šķirta, Artjoms nevarēja precēt Elīnu, raksta izdevums.

Lasiet arī: Karstasinīga, netradicionāla, dīvaina – kāda mamma esi tu

Lasiet arī:  No sešiem rītā līdz diviem dienā – Grevcova sākusi veikt sabiedriskos darbus

youtube icon
Abonēt youtube