Foto: Rīta kafija

Nedēļas pirmajā pusē laiks būs salīdzinoši vēss, lietains un vējains – saule mīsies ar mākoņiem, kas brīžiem nesīs lietu, bet piekrastē gaidāms brāzmains vējš. Tomēr darba nedēļas otrajā pusē atmosfēras spiediens sāks pakāpeniski paaugstināties, tādēļ laika apstākļi uzlabosies – nokrišņi mitēsies un kļūs par dažiem grādiem siltāk, informē  Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.

Trešdien, 12. jūnijā, naktī lietus gaidāms daudzviet valsts teritorijā, bet dienā vietām, iespējams arī pērkona negaiss. Pūtīs lēns līdz mērens, piekrastē līdz mēreni stiprs dienvidrietumu, rietumu vējš, kas dažbrīd kļūs brāzmains. Diennakts tumšajās stundās gaisa temperatūra pieturēsies +7…+12 grādu robežās, vietām gaiss atdzisīs pat līdz +4 grādiem. Dienās gaiss iesils līdz +16….+22 grādiem.

Darba nedēļas otrajā pusē atmosfēras spiediens sāks pakāpeniski paaugstināties. Vēl trešdien un ceturtdien lielākajā daļā valsts līs, tomēr nedēļas nogalē nokrišņu daudzums mazināsies un lietus gaidāms tikai atsevišķos rajonos.

Arī vējš pakāpeniski pierims un būs galvenokārt lēns. Gaisa temperatūra saglabāsies līdzīga kā līdz šim – naktīs gaiss atdzisīs līdz +9…+15 grādiem, vietām līdz +5…+7 grādiem, bet dienās iesils līdz +16…+23 grādiem.

Nedēļas izskaņā gaisa temperatūra vēl saglabāsies līdzīgās robežās, bet nākamās nedēļas sākumā gaidāma siltākas gaisa masas ieplūšana mūsu reģionā.

Lasiet arī:  Rail Baltica izmaksās 26 miljonus eiro par kilometru

youtube icon
Abonēt youtube