Foto: Pixabay/nikolapeskova

Dažu zodiaka zīmju pārstāvji biežāk nekā citi aizsargā savus mīļos un nekad neatsaka palīdzību. Šie cilvēki sajūt nepatikšanas no attāluma, brīdina par briesmām un labprāt nāk palīgā, uzzinot, ka kādam no draugiem vai radiniekiem ir problēmas, vēsta Wday.

Ja tuvāko cilvēku lokā ir zemāk minēto četru zodiaka zīmju pārstāvji, jums ir ļoti paveicies: jūs esat uzticamā aizsardzībā.

Vērsis

Šīs zodiaka zīmes cilvēki vienmēr tiecas pēc lieliem ienākumiem, bet vispirms viņi domā nevis par sevi, bet par saviem radiniekiem. Vēršiem ir svarīgs finansiālais drošības spilvens, taču viņi to neveido sev. Vērši mīl iepriecināt savus tuviniekus un dāvināt dāvanas tāpat vien, bet pretī neko saņemt nevēlas. Viņu otrajai pusītei nāksies samierināties ar domu, ka daļa ģimenes budžeta tiks tērēta draugiem un atdota vecākiem radiniekiem. Taču šādai augstsirdībai ir arī mīnuss: daži izmanto Vēršu labestību, prasot no viņiem arvien vairāk un vairāk.

Dvīņi

No pirmā acu uzmetiena Dvīņus nevar nosaukt par labsirdīgiem, taču tas viss ir viņu divējādā rakstura dēļ. Pat ja Dvīņi kādu aizskar, viņi to nedara ļaunprātības dēļ. Tad viņi ļoti uztraucas un ir pirmie, kas mēģinās izlīgt. Visbiežāk Dvīņiem ir konflikti ar draugiem un radiem tieši pārmērīgas aizbildnības dēļ. Dvīņi cenšas palīdzēt pat tad, kad viņiem tas netiek lūgts. Viņi upurēs sevi, bet darīs visu, lai ģimene būtu laimīga.

Jaunava

Jaunava ir ļoti laipna un simpātiska zodiaka zīme. Jaunavas neatklāj savu dvēseli tikai tāpēc, ka baidās no cilvēku nelietības. Bet pat tad, ja dzīvē nākas saskarties ar nodevību, viņu raksturs tik un tā nekļūst bezjūtīgs. Jaunavas aizmirsīs pāri darīto un nāks palīgā, ja pēkšņi uzzinās, ka draugam ir problēmas. Turklāt palīdzība būs nesavtīga. Jaunavas pat nespēj domāt par atriebību. Šīs zodiaka zīmes cilvēkiem, neskatoties uz viņu praktisko domāšanu, ir labi attīstīta intuīcija. Jaunavas nereti redz pravietiskus sapņus, bet visbiežāk sapņi ir vērsti uz viņu radinieku briesmu novēršanu.

Skorpions

Ļoti noslēpumaina zodiaka zīme, kas spēj sajust tuvojošos melno svītru savu tuvinieku dzīvē. Ja jūsu vidē ir Skorpions, tad jums ir ļoti paveicies. Šādi cilvēki var ne tikai brīdināt par briesmām, bet arī viņu enerģija var jūs pasargāt. Ja rīkosities pēc Skorpiona plāna, tad visas problēmas atrisināsies divreiz ātrāk. Turklāt šīs zīmes cilvēki ir ļoti līdzjūtīgi un ir gatavi atdot pēdējo kreklu, lai tikai palīdzētu draugam. Bet, ja esat apvainojis Skorpionu, uzmanieties: žēlastības enerģija pārvēršas par likteņa soda instrumentu.

Lasiet arī: VIDEO | Mārtiņš Egliens atklāj, kādus darbus nespētu darīt

youtube icon
Abonēt youtube