Publicitātes foto

Intars Busulis laiž klajā paša komponētu dziesmu “Es došos ārā”, kuru trešdien, 10. jūlijā, kopā ar videoklipu nodod klausītājiem. Šī kompozīcija iekļauta jaunākajā Intara Busuļa un “Abonementa orķestra” albumā “Spēlē savā burvju flautā” un izskanēs koncerttūres noslēguma koncertā, 18.augustā, Dzintaru koncertzālē.

Dziesma “Es došos ārā” radusies laikā, kad Intars atskatījies uz visu, kas līdz šim paveikts – par laiku, kas daudz devis, bet tik pat daudz ņēmis. “Šī dziesma simbolizē to laiku, kad bija vairāki lidojumi nedēļā, lielās cilvēku auditorijas. Šobrīd es no visas sirds esmu pateicīgs, ka varu būt mierā, dzīvot Latvijas laukos un būt pie savas ģimenes. Tādēļ būšu priecīgs, ja šī dziesma kādu spēs iedvesmot un motivēs iet tālāk ar gaišu, pozitīvu skatu nākotnē,” par dziesmu stāsta Intars Busulis.

Dziesmas mūzikas autors ir Intars Busulis, teksta autors – Marts Pujāts, producents ir Jānis Aišpurs. Gan dziesmas ierakstā, gan arī videoklipā piedalās “Abonementa orķestris”, kura sastāvā ir Kārlis Lācis, Kaspars Zemītis, Kaspars Grigalis, Edvīns Ozols, Māris Jēkabsons, Vineta Lāce, Karīna Tropa, Alise Kante un Kristīne Pastare.

Lasiet arī: Likteņa luteklīši: datumi, kuros dzimušie cilvēki izceļas ar īpašu unikalitāti

Lasiet arī: Lienes Kivičas bijušais vīrs nomiris vienā dienā ar savu brāli

Lasiet arī: «Papagailis čībiņās!» – soctīklos piktojas par Lemberga klātbūtni basketbola spēlē

Lasiet arī: Apcietināts vīrietis par ļaunprātīgu dedzināšanu Rīgā, Jāņa Asara ielā

Lasiet arī: FOTO | Top jauns komēdijseriāls ar Busuli un citām pašmāju slavenībām galvenajās lomās

Seko mums arī Facebook,X, Instagram un Draugiem

youtube icon
Abonēt youtube