Dodoties ceļojumā, cilvēki sapņo par spilgtiem iespaidiem, patīkamu kompāniju un pozitīvām emocijām. Bet bieži viņiem nākas saskarties ar lietām, kas nav atklāti šokējošas, bet reizēm spēj sabojāt visu brauciena iespaidu.

1. Amerikas Savienotās Valstis

Losandželosas iedzīvotāji nav tik laimīgi un bezrūpīgi, kā tas redzams filmās. Šī pilsēta ir kā burbuļojošs katls, un, ierodoties šeit, bieži vien ceļotāji sajūtas “ne savā ādā”.

2. Lielbritānija

Ja plāno doties uz Lielbritāniju, tad ir jābūt gatavam uz to, ka visi apkārtējie būs ieinteresēti tajā, kā tev iet un vai viss ir kārtībā. Turklāt tas notiek visu laiku.

3. Austrālija

Frāze “es zvēru” šajā valstī ir sadzirdama ik dienu.

4. Parīze

Parīze ir pazīstama ar to, ka tūristi šajā pilsētā ir ļoti vīlušies, it īpaši japāņu tūristi. Pilsēta tik ļoti daudz tiek reklamēta sociālajos tīklos, ka ārzemnieki, kas šeit ierodas, ir ļoti izbrīnīti un pārsteigti, ka mīlestības un romantikas pilsēta ir tik ļoti nesakopta.

5. Ķīna

Iet uz tualeti pa lielajām darīšanām tieši uz ielas šeit nav nekas neparasts vietējiem iedzīvotājiem… Bet tas ir visai liels šoks apmeklētājiem.

6. Krievija

Maskava un Sanktpēterburga ir tik atšķirīgas pilsētas, ka dažreiz ir grūti noticēt, ka tās atrodas vienā un tajā pašā valstī. Parasti ārzemniekiem Maskava šķiet liela un auksta pilsēta, bet Sanktpēterburgu viņi bieži salīdzina ar Vīni.

7. Amerikas Savienotās Valstis

Sanfrancisko pilsētā aziātu ietekme uz pilsētas kultūru ir daudz spēcīgāka, nekā daudziem ārzemniekiem varētu šķist.

8. Japāna

Kā jau zināms, Japāna nav tāda kā pārējās pasaules valstis. Valstī ir satelīta radio kanāls, ko sauc par “Rokki”. Šeit 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā bez apstājas spēlē dziesmas no filmas “Rokijs”.

9. Indija

Karstajā valstī var gaidīt, ka vieta vilcienā būs jāieņem “ar lielu cīņu”. Tūristiem arī nevajadzētu būt pārsteigtiem, ja vecāki savus bērnus vilcienā nodos pa vilciena logu.

10. Amerikas Savienotās Valstis

Šeit cenu saraksts nevienā veikalā neietver nodokļus. Iemesls ir tāds, ka atsevišķos štatos šis nodoklis atšķiras, bet citos šāda nodokļa vispār nav.

Saistītās tēmas: ceļojumipasauleTūristi

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube