Kad līgava dodas pie altāra, tas ir maģisks un īpaši emocionāls ceremonijas brīdis. Un, jāteic, šis brīdis tāds noteikti bija arī 25 gadus vecajai līgavai Džekijai Gončerai (Jaquie Goncher).

Džekija jau kopš 17 gadu vecuma ir paralizēta no kakla līdz pat pēdām. Tomēr viņa spēja pārsteigt visus brīdī, kad piecēlās no ratiņkrēsla un savām kājām spēja noiet ceļu līdz altārim.

Pēc tam, kad peldoties viņa guva mugurkaula traumu, ārsti viņai apgalvoja, ka viņa visdrīzāk nekad vairs nestaigās. Tomēr viņa pierādīja ārstiem, ka nekad dzīvē nepadosies un jau pēc sešiem mēnešiem viņa spēja piecelties kājās. Nākamos astoņus gadus Džekija galvenokārt paļāvās uz savu ratiņkrēslu, nevarot nostāvēt pat nieka 5 minūtes.

Džekijai kā sportistei visgrūtāk bija atteikties no treniņiem. “Es mēdzu iet uz sporta zāli un apzināties, ka iespējams nekad dzīvē te vairs neatgriezīšos. Es centos, bet katra reize, kad nesanāca, radīja riebumu pašai pret sevi,” stāsta Džekija. “Pirmo reizi pēc negadījuma sporta zālē izmēģināju stacionāro velosipēdu. Manas kājas neklausīja un nespēju iekustināt to mašīnu, tādēļ tā visu laiku slēdzās ārā. Tas bija tik smagi, ka vienkārši noslīdēju gar trenažiera rokturi un raudāju,” atceras Džekija.

“Visi man bija teikuši, ka es arī ratiņkrēslā būšu visskaistākā līgava, tomēr es negribēju savu skaistāko dienu pavadīt tur, kur jau biju atradusies 8 gadus.” Gadu pirms kāzām Džekija nosprauda sev mērķi – ar savām kājām aiziet līdz altārim. Kā redzams maģiskajos attēlos, viņa ne tikai sasniedza savu mērķi, bet savā kāzu dienā arī dejoja!

Līgavainim, nenoliedzami, ir paveicies ar tik stipru un apbrīnojamu sievieti.

 

Saistītās tēmas: fotoiedvesmojošiKāzasprogressratiņkrēsls

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube