Rīgā, Latgales priekšpilsētā, aizturēts ar ieroci bruņots autovadītājs bez tiesībām.

Naktī uz ceturtdienu pašvaldības policisti, braucot pa Līksnas ielu, pamanīja “Audi” markas automašīnu, kura stāvēja brauktuves vidū. Pēc brīža aizdomīgais transportlīdzeklis uzsāka braukšanu, taču nepārliecinoši.

Izmantojot speciālos gaismas un skaņas signālus dots rīkojums autovadītājam savu spēkratu apturēt.

Automašīna apturēta un noskaidrots, ka tās vadītājs piedalījies ceļu satiksmē bez derīgas autovadītāja apliecības. Savukārt, pārbaudot transportlīdzekļa datus, konstatēts, ka automašīnai nav izieta tehniskā apskate.

Kad vīrietim lūgts izkāpt no transportlīdzekļa, zem personas sēdekļa pamanīts šaujamierocim līdzīgs priekšmets. Vīrietis apgalvoja, ka ierocis piederot citai personai, taču ieroča īpašnieka vārdu nevarēja nosaukt.

Transportlīdzeklī atradās arī viens līdzbraucējs, kurš policistu klātbūtnē uzvedās aizdomīgi, vairākkārtīgi satraukti pieskaroties savai somai. Kārtības sargi izjautāja vīrieti par viņa rīcību, līdzbraucējs atzinās, ka arī viņam ir ierocis, kas atrodas somā. Pārbaudot līdzbraucēja personas datus, noskaidrots, ka viņš ir policijas uzraudzībā.

Abi pielādētie ieroči izņemti, personas aizturētas un izsaukti Valsts policijas darbinieki, kuri pārņēma darbu notikuma vietā.

 

 

Info: BNS

youtube icon
Abonēt youtube