Šajās dienās Londonā tiesas sēdē tika pasludināts spriedums, kā rezultātā dziedātāja Madonna zaudēja lietā pret savu bijušo vīru, slaveno britu režisoru Gaju Ričiju, ar kuru viņa “karoja” par 16 gadus vecā dēla Rokko aizbildniecību. Bijušajam pārim, kā uzstāja tiesa, ir jāpārstāj “karot” un jāparaksta vienošanās, pēc kuras jaunais cilvēks varēs pastāvīgi mācīties un dzīvot Londonā kopā ar savu tēvu un viņa sievu Džekiju Einsliju. 

58 gadus vecā Madonna veltīja lielus pūliņus, lai šajā viņai nelabvēlīgajā situācijā “nezaudētu savu seju”. Viņa pat neļāva vaļu emocijām, kad uzzināja par šo spriedumu. Runā, ka kādu laiku atpakaļ viņa regulāri apmeklēja psihologu, kas palīdzēja viņai nodibināt kaut cik normālas attiecības ar dēlu.

madonna3

Madonna ar britu režisoru, dēla tēvu, Gaju Ričiju laikā, kad abi vēl bija laimīgs pāris

Psihologs dziedātājai esot ieteicis, ka viņai jābūt vairāk pacietīgai un pretimnākošai pret savu dēlu – pusaudzi, censties ar viņu nenonākt konfliktējošās situācijās, kuras var novest pie vēl sliktāka situācijas iznākuma. Turklāt, kā viņai atgādināja speciālists, Madonna nedrīkst pieļaut to, ka viņas konflikts ar bijušo vīru kaut kādā veidā ietekmētu attiecības ar dēlu. Izskatās, ka psihologa ieteikumi ir gājuši labumā. Pēdējos mēnešos Madonna ne reizi vien tika redzēta Londonā kopā ar dēlu Rokko, turklāt abi izturējušies draudzīgi un izskatījušies gandarīti. Baumoja, ka dziedātāja tāpēc ir bijusi spiesta paņemt pauzi muzikālajā karjerā, kā arī esot iztērējusi vairāk nekā 50 tūkstošus dolāru lidojumiem no Ņujorkas uz Londonu savā privātajā lidmašīnā. Acīmredzot dziedātāja bija cerējusi, ka šādā veidā viņai izdosies dēlu atgūt un visdrīzāk, ka līdz pēdējam brīdim cerēja uz citādu iznākumu…

madonna1

Kopā ar dēlu Rokko

Atgādināsim, ka šis stāsts sākās pagājušā gada decembrī, kad Rokko aizbēga no mātes un devās uz Londonu pie sava tēva, un kategoriski atteicās doties atpakaļ. Madonna ir pārliecināta, ka tieši bijušais vīrs Gajs Ričijs noskaņoja dēlu pret māti. Viņa centās pierādīt, ka Gajs netiks galā ar tēva lomu un slikti rūpējas par dēlu, kurš ir sācis smēķēt un pat pametis mācības. Diemžēl viņai tā arī neizdevās situāciju mainīt.

madonna2

Rokko ar tēvu Gaju Ričiju

 

 

 

Saistītās tēmas: aizbildniecībadēlsgajs ričijsmadonnaTiesa

youtube icon
Abonēt youtube