Latvijas vicečempione basketbolā “VEF Rīga” papildinājusi sastāvu ar serbu spēka uzbrucēju Nemanju Bezbradicu, informē klubs.

Bezbradica, kuram pašlaik ir 23 gadi, Rīgas klubam pievienojies uz divu mēnešu pārbaudes laiku.

“Bezbradica ir spēlētājs, kurš izgājis labu basketbola skolu, tostarp arī ULEB Eirolīgas komandā Belgradas “Partizan”. Tāpat par viņa potenciālu liecina tas, ka Nemanja spēlējis vairākās Serbijas jauniešu izlasēs, ar kurām ierasti cīnījies par augstākajām vietām. Šis basketbolists ir izsalcis sevi pierādīt, un ceram, ka viņš spēs pastiprināt mūsu spēli,” izteicās “VEF Rīga” galvenais treneris Jānis Gailītis.

Savas profesionālā basketbolista gaitas Bezbradica sāka Serbijas klubā Belgradas OKK, bet pēc tam viņš spēlēja arī citā šīs pilsētas komandā “Radnički”. Savukārt 2013. gadā spēlētājs pievienojās “Partizan”, kur nospēlēja divas sezonas, kļūstot par Serbijas čempionu un iegūstot pieredzi arī ULEB Eirolīgā.

Pagājušajā sezonā Bezbradica spēlēja Bosnijas un Hercegovinas komandas Mostaras “Zrinjski” sastāvā, kur viņam četrās spēlēs vidēji 13,0 punkti un 8,3 atlēkušās bumbas. Martā Bezbradica parakstīja līgumu ar Itālijas A sērijas komandu Varēzes “Pallacanestro“, taču komandā tā arī neuzspēlēja birokrātisku iemeslu dēļ. Itālijas klubs bija paredzējis basketbolistu izmantot FIBA Eiropas kausa spēlēs, taču tas bija pārsniedzis pieteicamo spēlētāju skaitu, un serbs komandai varēja palīdzēt tikai treniņos.

Pirms šīs sezonas Bezbradica trenējās ar citu Itālijas A sērijas vienību Pezāro “Consultinvest“.

Bezbradica spēlējis visa vecuma Serbijas jauniešu izlasēs.

Informācija: BNS

 

Saistītās tēmas: BasketbolsUzbrucējsVEF

youtube icon
Abonēt youtube