Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK) aicina uzņēmējus pieteikties “Gada balvai 2016”, kas tiks pasniegta labākajiem darba devējiem.

LDDK ik gadu apbalvo labākos darba devējus Latgalē, Zemgalē, Kurzemē, Vidzemē, Rīgā un Rīgas reģionā, savukārt lielākie uzņēmumi sacentīsies par labākā Latvijas darba devēja titulu. Tāpat šogad tiks apbalvota darba devējiem draudzīgākā valsts iestāde un pašvaldība, kā arī pirmo reizi – labākais uzņēmums prakses devējs.

Jau trešo gadu par ieguldījumu uzņēmējdarbības vides uzlabošanā balvu saņems arī kāds izcils Latvijas tautsaimnieks.

LDDK prezidents Vitālijs Gavrilovs stāstīja, ka, lai Latvija attīstītos straujāk un spētu panākt tādu dzīves līmeni, kāds ir Eiropas attīstītākajās valstīs, ir vajadzīgi spējīgi tautsaimnieki. Savukārt, lai Latvijas uzņēmīgie iedzīvotāji daudz plašāk iesaistītos uzņēmējdarbībā, ir jāpaaugstina tautsaimnieku prestižs, jāpopularizē veiksmīgu uzņēmēju sasniegtais, tas, ka viņi dod darbu cilvēkiem, maksā labas algas, ka viņu ražotās preces vai sniegtos pakalpojumus augstu vērtē Latvijā un aiz valsts robežām.

“Katram Latvijā ir dota iespēja mēģināt realizēt savas idejas un sapņus, iesaistīties uzņēmējdarbībā. LDDK “Gada balva” ir kā motivācija šī mērķa sasniegšanai, tāpēc es aicinu uzņēmējus būt aktīviem, lai motivētu citus iesaistīties uzņēmējdarbībā, un pieteikt “Gada balvai” savas kandidatūras,” pauda Gavrilovs.

LDDK “Gada balvas” pasniegšanas mērķis ir izcelt darba devēju nozīmi un ieguldījumu reģionu izaugsmē, stimulēt uzņēmējdarbību veicinošas publiskā sektora prakses attīstību visā Latvijā un labās prakses apmaiņu nozaru un reģionu līmeņos.

Darba devēji ir aicināti pieteikties “Gada balvai” nominācijā “Labākais darba devējs”, aizpildot anketu vietnē “http://ej.uz/lddkbalva2016“, kā arī pieteikt darba devējiem draudzīgākās pašvaldības vietnē “http://ej.uz/lddkpasvaldiba2016“, valsts iestādes vietnē “http://ej.uz/lddkvalsts2016” un labākos prakses devējus. Pieteikt kandidatūru balvai par ieguldījumu Latvijas uzņēmējdarbības vides uzlabošanā var, aizpildot anketu vietnē “http://ej.uz/lddktautsaimnieks2016“. Pieteikumi tiek gaidīti līdz šā gada 7. oktobrim.

LDDK gada balvas pretendentus, kas atbildīs nolikuma kritērijiem, izvērtēs kompetenta žūrija, kurā darbosies eksperti no Valsts kancelejas, Valsts ieņēmumu dienesta, Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības, Valsts darba inspekcijas, Latvijas Pašvaldību savienības, VAS “Latvijas Dzelzceļš”, SIA “Lursoft” un citām iestādēm un organizācijām.

2015. gadā LDDK “Gada balvu” kā labākais darba devējs valstī saņēma SIA “Rimi Latvia”. Latgalē par gada darba devēju tika atzīta SIA “Verems”, Vidzemē – AS “Smiltenes piens”, Kurzemē – SIA “Krauzers”, Zemgalē – AS “Balticovo“, Rīgas reģionā – AS “Olainfarm“, bet Rīgā par labāko darba devēju tika atzīts informācijas tehnoloģiju uzņēmums “Atea Global Services“. Par darba devējiem draudzīgāko pašvaldību pagājušajā gadā atzina Cēsu novada domi, bet balva darba devējiem draudzīgākajai valsts institūcijai netika piešķirta, ņemot vērā nesekmīgo dialogu ar valdību 2016. gada budžeta veidošanā.

Informācija: BNS

Saistītās tēmas: 2016Darba devējiGada balva

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube