Televīzijas raidījums ”Bez Tabu” 2017.  gada izskaņā paziņoja vairākus gada balvu ieguvējus. ”Skatītāju simpātiju” balvu ieguva populārais ”drifteru advokāts” Edža, kurš 2017. gada vasarā kādā no ”Bez Tabu” intervijām izcēlās ar savu stāstījumu par ”behām”.

Nakts laikā Rīgas centrā kāds ”drifteris” gandrīz uztriecās virsū diviem gājējiem, uzbraucot uz ietves. Edža situāciju komentēja lakoniski: ”Nevajadzēja viņiem te staigāt, ja beha lido, tad viņai ir jālido.”

Edžas izteicieni kļuva populāri sociālajos tīklos, turklāt, iespaidojoties no viņa frāzēm, tika sacerēta pat dziesma. ”Bez Tabu” skatītāji lēma, ka tieši viņam ir jāsaņem gada balva, kas tika pasniegta tur pat, kur Edža sniedza spilgto interviju.

”Diezgan interesanti tas sanāca, ja godīgi, jā. Es nezinu, ko pateikt,” sacīja Edža pēc balvas saņemšanas, ”Sanāca netīšām un tagad tas ir tā izvērsies, ka visi par to ākstās.”

Galvenais varonis izteicās, ka ”galīgi nejūtas” kā ”behu” advokāts un atklāja, ka ikdienā pats brauc ar autobusu. Viņa sapņu mašīna ”viennozīmīgi būtu beha, jo behai jālido”. ”Novēlu visiem veiksmīgu nākamo gadu un pats sev.. ar behu palidot, gan jau.”

Izmantotie resursi: Skaties.lv

Saistītās tēmas: Bez TabuGada balvatv3

youtube icon
Abonēt youtube