diving-mask-1559450_1280

pixabay.com

 

 

Limbažu novada pašvaldības priekšsēdētājs Didzis Zemmers (ZZS) parakstījis līgumu ar PS “MONUM & LitCon” par Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skolas peldbaseina būvniecību Jaunatnes ielā 4a, Limbažos.

Peldbaseina būvniecības izmaksas ir 3 480 760 eiro, ieskaitot pievienotās vērtības nodokli. Būvdarbus paredzēts pabeigt 17 mēnešu laikā. Pašvaldība Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skolas peldbaseina būvniecībai Valsts kasē ņems kredītu 3 297 032 eiro apmērā.

Funkcionāli peldbaseina ēka tiks sadalīta četrās daļās – tajā būs ieejas vestibils, ģērbtuves u.c. telpas, aerobikas un trenažieru zāle un baseina telpa, kurā atradīsies divi baseini – lielais baseins 25×11 metri (dziļums no 1,25 līdz 1,85 metriem) un bērnu baseins 10×5 metri (dziļums no 0,7 līdz 1,1 metram). Labiekārtota tiks arī peldbaseina pieguļošā teritorija, izveidojot zālāju, gājēju celiņus un soliņus. Pie peldbaseina paredzēts izveidot automašīnu stāvvietas un velosipēdu novietni.

Pašvaldība 2017. gada budžetā plānojusi paredzēt līdzekļus Jaunatnes ielas seguma atjaunošanai un gājēju celiņu rekonstrukcijai.

PS “MONUM & LitCon” valdes priekšsēdētājs Māris Ozoliņš pastāstīja, ka peldbaseina būvniecības darbi sāksies oktobrī, līdz tam tiks iežogota būvlaukuma teritorija un veikti būvlaukuma sagatavošanas u.c. darbi. Lai gan līgumā norādīts, ka peldbaseina būvniecības termiņš ir 17 mēneši, būvnieks uz būvdarbu izpildes termiņu raugās optimistiski, plānojot tos pabeigt gada laikā.

Peldbaseina būvprojekta autore ir SIA MARK, kas veiks arī būvdarbu autoruzraudzību. Būvdarbu būvuzraudzību par 32 065 eiro veiks SIA “Firma L4”.

Ņemot vērā peldbaseina būvniecības projekta nozīmību un apjomus, Limbažu novada pašvaldība peldbaseina būvniecības procesa uzraudzībai ir izveidojusi vadības grupu. Vadības grupas vadītājs ir Limbažu novada pašvaldības izpilddirektors Ainārs Liniņš, vadītāja vietnieks ir Ainārs Grīviņš, bet koordinators – pašvaldības īpašumu apsaimniekošanas speciālists Aigars Bērziņš. Nepieciešamības gadījumā darbam vadības grupā tiks pieaicināti arī citi speciālisti.

 

 

Info: BNS

Saistītās tēmas: 5 miljoniBasiensLimbaži

youtube icon
Abonēt youtube