Katra sieviete ir pelnījusi savas sapņu kāzas. Kādai teksasietei ideālā svara iegūšana bija perfektu kāzu pamatā. Heilija Smita zaudēja vairāk nekā 45 kg vien 15 mēnešu laikā, pēc tam, kad viņas mīļotais viņu bildināja.

Viņa nekur nepublicēja saderināšanās fotogrāfijas, jo kautrējās no sava svara un no tā, kā izskatījās. Tādēļ viņa uzsāka savas pārvērtības, kurām pat izdomāja haštagu #SweatingForTheWedding. Savu piedzīvojumu viņa dokumentēja savā Instagram profilā.

A photo posted by Haley Smith (@haley_j_smith) on

A photo posted by Haley Smith (@haley_j_smith) on

“Absolūti negribīgi nopirku sporta zāles abonementu un jutos neērti, jo šķita, ka visi sporta zālē uz mani dīvaini skatīsies un izteiks visādus komentārus,” pie kādas bildes savā Instagram raksta Heilija. “Nav svarīgi, cik tālu esi tikusi savā piedzīvojumā. Tu iederies sporta zālē, ja vien tas ir tas, ko vēlies!”

Visa šī procesa laikā viņas līgavainis Mets bija viņai līdzās un atbalstīja viņu. Motivēja celties 5 no rīta un noskriet tos sasodītos 5 kilometrus.

“Ir jocīga sajūta, taču lepojos ar to, cik tālu esmu tikusi. Neesmu vēl sasniegusi savu ideālo svaru, bet esmu ceļā uz to!” raksta Heilija.

A photo posted by Haley Smith (@haley_j_smith) on

A photo posted by Haley Smith (@haley_j_smith) on

22. oktobrī Heilija apprecējās ar Metu un ir pateicīga, ka Mets nu ir viņas vīrs. “Viņš mani mīlēja pat tad, kad svēru neiedomājami daudz un nemīlēju pati sevi. Viņš bijis līdzās man manā labākajā un sliktākajā laikā,” stāsta Heilija.

Saistītās tēmas: Kāzassvarstievēšana

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube