Kristaps Porziņģis, salīdzinot ar savu NBA debijas sezonu, veicis 159 vietu kāpumu ESPN šīs sezonas NBA spēlētāju rangā un šogad ieņem 33. vietu. Viņš lielākā Ziemeļamerikas sporta medija vērtējumā ir tikai divas vietas aiz sava slavenā komandas biedra Karmelo Entonija.

„Kā vairāk nekā 2,15 metrus garš spēlētājs Kristaps Porziņģis ir izrādījies atzīstami spējīgs spēlēt aizsardzībā uz perimetra pret mazāka auguma spēlētājiem,” vēstīts ESPN aprakstā par Porziņģi. „Viņa garās rokas ļauj atkāpties no pretinieka un tik un tā apgrūtināt metiena izdarīšanu, kamēr veiklās kājas ļauj izsekot „pick&roll” sadarbībām. Dabiski, ka Porziņģa augums arī padara viņu par efektīvu metienu bloķētāju, un šajā ziņā viņš ir uzrādījis labākus rādītājus par centra uzbrucēju vidējo līmenī līgā.”

Porziņģis pagājušās sezonas sākumā ESPN rangā ieņēma 192. vietu, taču tas bija vēl, pirms viņš pieteica sevi Ziemeļamerikā kā NBA līmenim uzreiz gatavu spēlētāju. Savā debijas sezonā Porziņģis kļuva par otru labāko debitantu, piekāpjoties tikai Karlam Entonijam Taunsam.

Šobrīd ESPN rangā Porziņģis ir priekšā tādiem spēlētājiem kā Markam Gazolam (35. vieta), Dveinam Veidam (40. vieta), Dirkam Novickim (41. vieta), Dvaitam Hovardam (47. vieta), Andrē Igudalam (55. vieta) un Pau Gazolam (61. vieta). Savukārt no Karmelo Entonija, kurš pagājušajā sezonā bija 27. vietā, Porziņģis vairs atpaliek tikai par divām vietām.

Saistītās tēmas: BasketbolsNBAPorziņģisRangs

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube