Ik dienas mēs savus matus pakļaujam milzīgai slodzei – sausie šampūni, tekstūru veidojošie spreji, matu lakas, matu putas un daudz kas cits. Laika gaitā šie produkti veido nogulsnes matos, radot blaugznas, trauslumu un pastiprinātu taukošanos, tādēļ ik pa laikam matiem nepieciešama detoksikācija. 

Nekad neesi izmantojusi dziļi attīrošo šampūnu? Tad nu šeit ir dažas lietas, kuras tev būtu par tiem jāzina.

Kas ir dziļi attīrošs šampūns? 

Tas dziļi attīra matus un galvas ādu, atbrīvojoties no nevēlamajām vielām, kas uzkrājušās kā matos, tā galvas ādā, piemēram, ūdens atstātās minerālvielas, hlors un citi produkti. Izmantojot tādas sastāvdaļas kā eikalipts, tējas koka eļļa (lai uzlabotu spīdumu) un kokosriekstu eļļa (lai mitrinātu), mati tiek padarīti bezgala tīri, atstājot matos dabiskās eļļas.

Kādu izvēlēties?

Jebkurš matu tips var daudz iegūt no šādu šampūnu lietošanas. Ja tu krāso savus matus, izvēlies šampūnu, kas ir putu veidā un lai tā sastāvā ir vulkāniskie pelni. Katram matu tipam tiek piedāvāts ideālais šampūns, nebaidies to pajautāt veikala pārdevējam vai kādam ekspertam.

Cik bieži to lietot?

Viss atkarīgs no tā, kam ikdienā pakļauj savus matus. Ja tavi mati ir lokaini un sausi, šampūnu izmanto vien pāris reizes mēnesī. Ja bieži izmanto dažādus termiskos instrumentus un daudz matu lakas, kondicionierus, izmanto attīrošo šampūnu kā minimums 1 reizi nedēļā.

Atceries, kā pēc šāda šampūna lietošanas mati ir arī jāpabaro ar eļļām un kondicionieri.

Saistītās tēmas: attīrīšanamatišampūnsskaistums

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube