Daudz fantazētā cīņa starp UFC čempionu Konoru Makgregoru (Conor McGregor) un boksa čempionu Floidu Meivezeru (Floyd Mayweather) visticamāk nekad nenotiks. Tomēr pēc Makgregora nesenās uzvaras Meivezers par UFC čempionu izteicās šādi:

Es esmu zilonis. Un ziloņi nestrīdas ar skudrām. Viņš ir tik liels, ka skudras pat nav iespējams redzēt,” sacīja Floids.

Zinot Konora ne īpaši smalkās manieres, bija visai liels pārsteigums, ka viņš uz ne visai glaimojošo frāzi atbildēja mierīgi: “Floids tam nav gatavs. Bet liels respekts viņam. Viņš ir labs biznesmenis tajā, ko dara, kā arī īsts zvērs tajā sfērā, kurā darbojas. Taču, kad mēs nonākam pie īstas cīņas bez cimdiem, Floids neko no tā nevēlas un nav gatavs.”

Viņš pat bija gatavs nosaukt cenu, par kādu būtu gatavs kauties ar boksa čempionu: “Viņš vēlas boksa maču, nevis īstu cīņu,” teica Makgregors. “Es gribu 100 miljonus ASV dolāru skaidrā naudā, un tad cīnīšos pēc visiem boksa noteikumiem. Un tikai tāpēc, ka viņš baidās no īsta kautiņa.”

Atkārtojoties, varam teikt, ka tas diez vai notiks, taču mēs varam derēt, ka gadījumā, ja abi čempioni nolems tikties vienā ringā, redzēt gribētāju skaits būtu milzīgs!

Saistītās tēmas: CīņaMakgregorsMeivezers

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube