Harizmātiskais režisors, ilggadējais operas direktors un Andreja Žagara kultūras atbalsta un attīstības fonda dibinātājs Andrejs Žagars ir kļuvis par Mercedes-Benz zīmola vēstnesi Latvijā, informēja Domenikss valdes priekšsēdētāja Benita Sadauska.

Stiprinot savu vadmotīvu izcilība it visā un veicinot atbalstu augstas raudzes kultūras projektiem, Domenikss un Mercedes-Benz izlēma paplašināt sadarbību ar Žagara jaundibināto fondu.

“Mēs esam patiesi gandarīti par iespēju uzņemt Andreju Žagaru Mercedes-Benz ģimenē. Jaunā partnerība veidojas no kopīgām kaislībām – uzticības, aizrautības, radošas degsmes un izciliem projektiem, tiecoties uz jauniem izaicinājumiem. Tas atspoguļojas gan pasaules līmeņa kultūras pasākumos, gan Mercedes-Benz radītajos meistardarbos,” sacīja Sadauska.

Līdzšinējo Žagara sadarbību ar Mercedes – Benz raksturo pastāvīga tiekšanās pēc sasniegumiem un izcilības. Šovasar Žagars uz Rīgu atveda leģendāro Mihailu Barišņikovu ar režisora Roberta Vilsona monoizrādi “Vēstule cilvēkam”. Savukārt rudenī – pasaules operzvaigzni Kristīni Opolais, kura priecēja klausītājus trijoskoncertos Latvijas lielākajās koncertzālēs.

“Mana pārliecība ir darīt visu iespējami augstākā kvalitātē ar radošu pieeju, lai sniegtu skatītājiem izcilu rezultātu. Es redzu, ka šīs vērtības apvienojumā ar jaudīgu sniegumu iemiesojas arī Mercedes-Benz zīmolā, uzņēmumā un automašīnās. Tāpēc es ar patiesu lepnumu pieņēmu izaicinājumu un atbildību kļūt par Mercedes-Benz zīmola vēstnesi un ticu, ka mēs kopā īstenosim vēl daudz neaizmirstamu kultūras pasākumu,” uzsvēra Žagars.

Kā zīmola vēstnieks Žagars saņēma lietošanā jauno Mercedes-Benz E-klases auto, kas ir inteliģentākais biznesa klases auto un izceļas ar būtiskām inovācijām auto drošības un komforta jomā. Ieguldītais darbs un izcilais rezultāts to patiesi ļauj dēvēt par “Mercedes-Benz Masterpiece of Intelligence”. Automašīna aprīkota ar pilnpiedziņas benzīna dzinēju, “Avantgarde” interjeru un AMG līnijām eksterjerā.

 


Info: Domenikss

Saistītās tēmas: Andrejs ŽagarsDomenikssmercedes benz

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube