Liela daļa interneta lietotāju, kuri izmanto Google meklētājprogrammu, pat nenojauš, kādus pakalpojumus šī vietne piedāvā saviem apmeklētājiem pilnīgi bez maksas. Varbūt kaut kas no tā tieši tev šķitīs visai noderīgs.

Google Keep

Kad viss nepieciešamais tev ir pa rokai. Tā ir ļoti ērta atgādinājumu un piezīmju aplikācija, ko ir iespējams izmantot gan datorā, gan savā mobilajā ierīcē.

Google.com/sky

Interesants pakalpojums ziņkārīgiem interneta lietotājiem. Ar šīs vietnes palīdzību tu vari nokļūt Visuma tālākajos nostūros. Šis pakalpojums tika izveidots, izmantojot NASA satelīta attēlus un Habla kosmisko teleskopu.

Google Books nGram Viewer

Pasaules vārdu vēsture. Tas ir ļoti interesants rīks, kas ļauj tev atrast jebkuru vārdu 5,2 miljonos grāmatu, kas tika publicētas laika posmā no 1500. līdz 2008. gadam. Tu vari sekot līdzi tam, kā viens vārds tika lietots dažādos laika periodos.

«= english»

Šis Google rīks ļaus uzzināt, kā tiek izrunāti vārdi angļu valodā. Viss, kas ir jādara – pēc jebkāda vārda ierakstīšanas ir jāpievieno »= english»”.

The Google Sound Search

Mūzikas eksperts. Šis rīks tev palīdzēs uzzināt jebkuras dziesmas nosaukumu, kas konkrētā brīdī skan (līdzīgi kā Shazam), kā arī parādīs, kur internetā tu vari šo dziesmu iegādāties un lejuplādēt.

Google Art Project

Mākslas rīks, kurā atrodas interesanta un augstas kvalitātes kolekcija ar elektroniski reproducētājiem mākslas darbiem no lielākajiem pasaules muzejiem.

Google Trends

Gribi zināt, par ko šobrīd visvairāk interesējas cilvēki visā pasaulē? Google Trends ik dienu parāda galvenās tēmas, kuras cilvēki visbiežāk meklē internetā.

Saistītās tēmas: AplikācijasGooglePakalpojumiRīki

Komentāri 1

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Draugiem.lv pase
youtube icon
Abonēt youtube