ASV prezidents Donalds Tramps pirmdien atsāka uzbrukumus ASV medijiem, konkrēti pret laikrakstu “New York Times”, šādi reaģējot uz publikāciju par Trampa izolāciju Baltajā namā, kur neesot pietiekami daudz un pieredzējušu darbinieku.

Atsākot uzbrukumus vienam no ASV prestižākajiem izdevumiem, kas aizsākās vēl prezidenta vēlēšanu sākumposmā, Tramps tviterī ierakstījis: “Neveiksmīgais @nytimes par mani raksta pilnīgus izdomājumus. Viņi divus gadus to saprata aplami un tagad izgudro notikumus un avotus!”

Publikācijā minēta “pārsteidzoši mazā komanda, kurā ir mazāk nekā pusducis ar pilnvarām apveltītu palīgu, kuriem Baltā nama un federālās valdības iekšējie mehānismi faktiski nav pazīstami”.

Laikraksts atsaucas uz “dučiem” valdības amatpersonu, Kongresa palīgu un bijušo personāla pārstāvju, kuru lielākā daļa nav nosaukta vārdos.

Baltā nama darbinieki tikušies tumsā, jo nav spējuši atrast elektrības slēdžus, vēsta laikraksts.

Publikācijā arī minēts, ka prezidents vakarus Baltajā namā pavada viens, jo viņa dzīvesbiedre Melānija un dēls Barons dzīvo Ņujorkā.

Tramps daudz laika pavada, skatoties kabeļtelevīzijas ziņu kanālus, un “jūtas arvien neērtāk darba spiediena un pastāvīgo protestu dēļ”.

Baltā nama administrācijas vadītājs Reinss Prībuss un galvenais stratēģis Stīvens Banons prezidenta tuvākajā lokā ir “divi varas centri, starp kuriem notiek sadursmes”.

Pēc Trampa tvīta laikraksts aizstāvēja savu publikāciju un izmantots avotus, turklāt uzsvēra, ka tas nebūt nav “neveiksmīgs”, cita starpā ņemot vērā arī to, ka aizvadītajā nedēļā tā drukāto un digitālo versiju abonentu skaits pārsniedzis trīs miljonus.

 


Foto: wikimedia

Saistītās tēmas: New York TimeTramps

Komentāri 0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Draugiem.lv pase
youtube icon
Abonēt youtube