Sertificēta trenere Melorija Kinga kopš 2011. gada savā Instagram profilā dokumentē savu veselīgo dzīvesveidu un to, kā viņā atbrīvojas no liekajiem kilogramiem. Viņš profils ir pārpildīs ar “Pirms-pēc” fotogrāfijām, kurās viņa redzama niecīgā apģērbā, nekaunoties no sava ķermeņa “nepilnībām”. Līdz šim Melorija ir zaudējusi jau vairāk nekā 45 kilogramus un pie tā neapstājas, bet iet uz priekšu.

Melrijas veselīga dzīvesveida pamatā ir sevis mīlēšana, pareizs uzturs un fiziskas aktivitātes, protams. Tāpat viņa ir viena no tām sievietēm, kas nekaunas sociālajos tīklos publicēt fotogrāfijas, kurās nebūt neizskatās, kā mūsdienu sabiedrībā būtu pieņemts. Viņa atļaujas publicēt fotogrāfijas, kurās redzams viņas celulīts, nebūt ne tievais vēders utml.

Diemžēl ne visi ir tik atvērti un neuzskata, ka visi ķermeņi ir skaisti… Pirms pāris nedēļām Melorija savā Instagram publicēja fotogrāfiju, kurā ir redzamas viņas formas un, jā,  celulīts.

Foto mērķis bija iedvesmot citas sievietes un meitenes nekaunēties no sava auguma un tā sauktajām “nepilnībām”. Taču šī fotogrāfija saņēma ārkārtīgi daudz negatīvus komentārus un vēlāk Instagram šo fotogrāfiju izdzēsa.

Instagram skaidro, ka tas izdarīts nepiedienīgā apģērba un žestu dēļ, tomēr Melorija uzskata, ka foto ticis izdzēsts, jo “neatbilst mūsdienās pieņemtajiem skaistuma standartiem” un nesaprot, kādēļ viņas foto šķiet vulgārāks nekā neskaitāmās kailās krūtis un vēl nepiedienīgākas fotogrāfijas, kas klīst Instagram.

Pēc šī notikuma Melorija neapstājas un turpina lauzt tik pieņemtos skaistuma standartus, nebaidoties un ar prieku parādot to, kāda ir!

If you follow @sundaymorningview you probably saw the image they posted of me that’s very similar to this one except I was giving the middle finger to the haters that leave negative comments about my cellulite. The image blew up, getting an overwhelmingly positive response. Well, that image was deleted by @instagram this morning. This upsets me for two reasons 1) Why do thousands of posts go unremoved that show butts and boobs in WAY more vulgar ways than mine? Is it because my cellulite is offensive? Is it because I’m not trying to be sexy? Is it because I don’t have the body type that is continuously shared on here? 2) Why are people so threatened by a woman unafraid of showing her body and speaking her mind? People used the excuse that their kid could see the photo. Don’t let your kid on social media! No, that’s not it. It’s either people feel threatened by my fierceness or people are so brainwashed by media that a perfect pair of tits or butt is fine to flash but a body that’s outside of the norm is offensive. Fuck that. Y’all can report my photos as much as you want, I’m gonna keep sharing them because the world needs more women unashamed of their bodies and unafraid to share their voice.

A post shared by Youtube 🎥 Malzisfit (@mallorykingfitness) on

Saistītās tēmas: celulītsInstagramskaistums

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube