Dziedātāja un mūziķe Linda Leen 8.martā publicējusi jaunāko sava albuma “Digital Church” singlu “Lover”. Šis ir trešais singls no janvārī izdotā albuma “Digital Church”.

“”Lover” ir dziesma par ilūzijām, kas apvij mīlestību. Es to uzrakstīju laikā, kad izdzīvoju visu emociju gammu no mīlestības alkām līdz tās noliegumam, no trakām, sātīgām naktīm līdz pilnīgai nošķirtībai no dzīves. Tā ir kā vēstule sev un kādam vēl, kam svarīgi saprast – kas ir mīlestība, kur to nemeklēt un kur to atrast,” par dziesmu stāsta tās autore.

Jaunais singls iezīmē arī jaunā albuma koncertu turnejas sākumu – ar spilgtu uzstāšanos skatītājus Linda Leen priecēs 11.martā Rēzeknē, Latgales vēstniecībā “Gors”, 16. un 17.martā “Palladium” koncertzālē Rīgā, 19.martā Vidzemes koncertzālē “Cēsis” un 26.martā “Lielajā dzintarā” Liepājā.

Biļetes uz koncertiem pieejamas “Biļešu servisa” kasēs un internetā – bilesuserviss.lv. Uz koncertiem “Palladium” Rīga pieejamas īpašas VIP biļetes trešā stāva balkonā, kas nodrošina koncerta baudīšanu pie galdiņiem.

 


Foto: lindaleen

Saistītās tēmas: Linda Leensingls

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube