Domājot ne tikai par skaistumu, bet arī veselību un dzīves kvalitāti, “Oriflame” uzsāk sadarbību ar sportisti – Lauru Ikaunieci-Admidiņu, kura kļūs par zīmola vēstnesi, informē “Polhem PR Latvia” pārstāve Jekaterīna Derevščukova. 

Piektdien, 24. martā, pulksten 11.30 ikvienam būs iespēja pievienoties “Oriflame” oficiālajam Facebook profilam, lai virtuālā klātbūtnē redzētu Lauru un piedalītos nelielā diskusijā par skaistumu. Plkst. 13.00 būs arī iespēja reģistrēties “OriflameFacebook profilā nelielai sportiskai aktivitātei.

“Ļoti priecājos par līdzšinējo sadarbību un mūsu turpmākajiem plāniem. Laura Ikauniece-Admidiņa ir tik iedvesmojoša personība un sportiste – skaista sieviete ar veselīgu dzīvesveidu un uzvarētājas attieksmi. Viņa ideāli atbilst “Oriflame” svarīgām un īstenotām vērtībām!” komentē mārketinga direktors Baltijas valstīs Egmonts Gāliņš.

Jaunā zīmola vēstnese citu aktivitāšu starpā piedalīsies kā modele “Oriflame” katalogos un virzīs noteiktus produktus un produktu līnijas Beauty un Wellness kategorijās. Sadarbība kopumā tiks pakāpeniski atklāta 2017. gada laikā.

2016. gadā Laura Ikauniece-Admidiņa tika atzīta par Latvijas labāko sportisti. Laura apbur ne tikai ar ārējo skaistumu, bet arī savu nezūdošo cīņas sparu un mērķtiecīgumu, kas palīdzējuši viņai sasniegt ne vienu vien virsotni savā sportistes karjerā. Taču pats galvenais – Laura ir ļoti sirsnīgs un atvērts cilvēks, un viņas stāsts ir pierādījums tam, ka smags darbs un ticība sev ir galvenie priekšnosacījumi ceļā uz veiksmi un panākumiem.

Laura Ikauniece-Admidiņa: “Man ir liels pagodinājums kļūt par “Oriflame” vēstnieci Latvijā. Manā skatījumā skaistums nav tikai ārēja izpausme. Tā ir arī iekšēja pārliecība par sevi. Ikviena sieviete ir skaista. Ja viņa spēj saglabāt šo apziņu sevī, tad to noteikti pamanīs arī apkārtējie cilvēki. Es novēlu vairāk uzdrošināties un pieņemt dzīves izaicinājumus, nebaidoties, ko par to padomās apkārtējie cilvēki. Esiet pārliecinātas par sevi, vairāk smaidiet un jums viss izdosies.”

 

Saistītās tēmas: Laura Ikauniece-AdmidiņaOriflameskaistumsvēstnese

Komentāri 0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Draugiem.lv pase
youtube icon
Abonēt youtube