Režisors Intars Rešetins Dailes teātra Kamerzālē iestudējis Ērika Asusa nopietno komēdiju “Mūsējās”, kura pirmizrādi piedzīvos 2. aprīlī, informē Dailes teātra sabiedrisko attiecību vadītāja Liene Jakovļeva. 

“Draugs taču ir tas, kuram var piezvanīt nakts vidū, pateikt: “Es izdarīju noziegumu!” Un viņš piedāvāsies palīdzēt aprakt līķi. Makss, Pols un Simons ir draugi jau daudzus gadus. Šis ir parasts vakars, viņi ir nodomājuši iedzert un uzspēlēt kārtis. Katram no viņiem attiecībās ar sievietēm ir kādas problēmas, bet nekas īpašs. Taču, kad ierodas Simons, kļūst skaidrs, ka šoreiz tiešām kaut kas ir noticis. Bet viņi ir draugi. Ir jāatrod kāda izeja.”

Maksa lomā iejutīsies aktieris Lauris Subatnieks, Gints Grāvelis pārtaps par  Polu un Aldis Siliņš būs Simons. Uz skatuves būs redzamas arī Inita Sondore (Estella), Ērika Eglija (Katrīna) un Kristīne Nevarauska (Magalī).

Radošajā komandā strādā arī scenogrāfs Kristaps Skulte, kostīmu māksliniece Vita Radziņa, horeogrāfe Inga Krasovska, video māksliniece Laura Rožkalne-Ozola un gaismu mākslinieks Harijs Zālītis. Lugu no franču valodas tulkojusi Agnese Kasparova.

Foto: Daina Geidmane | Dailes teātris

 

Saistītās tēmas: Dailes teātrisIntars RešetinsMūsējās

youtube icon
Abonēt youtube