Apskatot to, kādas krāsas šajā pavasarī ir modē, pat tās, kuras ikdienā izvēlas minimālu grimu, vēlas rokās paņemt otas, krāsainas paletes un ļauties krāsu un tekstūru vilinājumam. 

Gluži tā pat kā pieaugušo krāsojamās grāmatas, arī tavs izskats var būt tava radošuma, iekšējās pasaules un gara atspoguļojums. “Grima klāšana uz sejas var būt kā neliela mākslas darba radīšana,” stāsta “Chanel” grima māksliniece Kara Jošimoto Bua. Paturot to prātā, malā noliec iemīļoto lūpu balzāmu un neitrālos acu ēnu toņus, un izvēlies ko tādu, kas tevi uzrunā – košas acu ēnas, mirdzošu lūpu spīdumu vai neparastu skropstu tušu. Sāc gleznot!

Akvarelis uz lūpām

Lūpu spīdumi ir atgriezušies un labāki nekā jebkad agrāk. Jaunās paaudzes formulas nodrošina neiedomājamu mirdzumu, reizē saglabājot matētās lūpukrāsas ilgnoturību. “Jaunās paaudzes lūpu spīdumi ir ārkārtīgi pigmentēti un iesūcas lūpās, uz tām atstājot krāsu, kamēr lūpu spīdumam raksturīgais mirdzums rotaļājas uz lūpām, padarot tās pilnīgas un izteiksmīgas,” stāsta “Sephora Pro” mākslinieks Džefrijs Inglišs. “Lūpu spīdums tev liek izskatīties svaigākai un jauneklīgākai.”

Briljanta plakstiņi

Ārkārtīgi pigmentētas acu ēnas zelta, karaliski zilā vai fuksīna krāsā nodrošina atsvaidzinošu intensitāti. “Jā, šīs krāsas ir īpaši košas, taču izsmalcinātākas, nekā tev varētu šķist,” stāsta Inglišs.
Vienas, košas un konkrētas acu ēnas klāšana uz visa augšējā plakstiņa, krāsai nedaudz iezīmējot arī apakšējo acs daļu, tu lieliski paspilgtini savu dabīgo acu krāsu un patiesi savu spēcīgo krāsu atklāj vien tad, kad samirkšķini acis. Ja izvēlies patiesi spilgtu acu ēnu toni, atceries, ka pārējam grimam jābūt piezemētam, pieklusinātam. Ļauj, lai izceļas vien tavas acis. Izvēlies smalku, melnu acu zīmuli, melnu skropstu tušu un tagad tik moderno “nude” toņa lūpu krāsu.

 

Saistītās tēmas: grimskošas krāsasPavasarisskaistums

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube