Hokeja kluba īpašniece AS “Dinamo Rīga” pērn cieta zaudējumus 600 347 eiro apmērā, bet uzņēmuma apgrozījums pērn bija 10,295 miljoni eiro, kas ir par 15% mazāk nekā 2015.gadā, liecina “Firmas.lv” informācija.

“Dinamo Rīga” apgrozījums 2015.gadā bija 12,13 miljoni eiro, bet peļņa – 624 608.

AS “Dinamo Rīga” pamatdarbība ir saistīta ar profesionālas hokeja komandas uzturēšanu. Pārskata gada laikā turpināta hokeja komandas “Dinamo Rīga” dalība Kontinentālās hokeja līgas (KHL) čempionāta 2015./2016.gada sezonā, kā arī tika sākta 206./2017.gada sezona.

Vadības ziņojumā teikts, ka pērn turpinātas aktivitātes reklāmas jomā sadarbībā ar “Dinamo Rīga” zīmola pārtikas un rūpniecības preču un produktu ražotājiem. Galvenos saimnieciskos ieņēmumus veidojot reklāmas pakalpojumu sniegšana, abonementu un biļešu tirdzniecība, taču pērn šis apjoms esot samazinājies.

Būtiskākās izmaksas veido atlīdzība hokeja spēlētājiem, komandu treneru atalgojums, maksa par ledus arēnu pakalpojumiem treniņu un spēļu laikā, kā arī piedalīšanās izbraukuma spēlēs. Savukārt būtiskākie riski “Dinamo Rīga” darbībā ir saistīti ar reklāmas līdzekļu piesaisti ilgtermiņā.

AS “Dinamo Rīga” ilgtermiņa mērķi ir turpināt dalību KHL, kā arī turpināt dalību Jaunatnes hokeja līgā. Tāpat kā nemainīgi mērķi paliek uzņēmuma centieni palielināt ieņēmumus no reklāmas pakalpojumiem, abonementu un biļešu tirdzniecības, kā arī paplašināt produktu klāstu un palielināt ieņēmumus no preču zīmes izmantošanas.

AS “Dinamo Rīga” dibināta 2008.gadā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 2 916 522 eiro. Kā liecina informācija hokeja kluba mājaslapā, “Dinamo Rīga” lielākais akcionārs ir “Itera International Energy”. Akcionāru vidū ir arī Juris Savickis, Guntis Ulmanis, Guntis Rāvis, Aigars Kalvītis, Aldis Pauniņš un Krists Freibergs.

Saistītās tēmas: HokejsRīgas DinamoZaudējumi

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube