Jaunais un lielākais Latvijā “AVĀRIJAS BRIGĀDE” izklaides parks viesmīlīgi savus ieejas vārtus vēris jau pirmajām skolu un bērnudārzu ekskursiju grupām. Arī RītaKafija.lv devās ciemos, lai ar lepnumu varētu teikt – tagad mums ir pašiem sava “Lottes zeme”!

“Avārijas brigādes” izklaides parks atrodas nepilnas stundas braucienā Lielvārdes virzienā no Latvijas galvaspilsētas Rīgas. Šī ir vieta, kas aktīvas un interesi saistošas izklaides iespējas visai iespaidīgā teritorijā piedāvā visai ģimenei. Šeit var satikt gan kustīgus un “runājošus” dinozaurus to reālā izmērā, gan kāpelēt pa virvju trasēm, gan apciemot “Avārijas brigādes” pilsētiņu, gan atpūsties šūpuļtīklos bērzu birzī, gan lēkāt uz ļoti interesanta un neatradicionāla batuta, gan ēst saldējumu, dzert sulas un spēlēt spēles!

Cik maksā ieeja “Avārijas brigādes” izklaides parkā:

  • Pieaugušajiem un bērniem (no 2 gadu vecuma) – pērkot kasē – 12 EUR, pērkot internetā  10 EUR;
  • Sezonas abonements (no 1.jūnija līdz 30.septembrim) – 26 EUR (tiek izsniegts parka kasē un ir derīgs neierobežotam apmeklējumu skaitam visas sezonas garumā);

Cenas ar atlaidēm:

  • Bērniem (no 2 gadu vecuma) ar speciālām vajadzībām (jāuzrāda apliecība) – 6 EUR, pavadonim – bez maksas;
  • Daudzbērnu ģimenēm (uzrādot 3 + Ģimenes karti): ģimenes biļete (1 pieaugušais un 2 bērni) – standarta biļetes cena no personas, un katram nākamajam bērnam, kurš norādīts uz 3+ Ģimenes kartes ieeja izklaides parkā bez maksas.
  • Ģimenes biļete (2 pieaugušie + 2 bērni) – standarta biļetes cena no personas, un katram nākamajam bērnam, kurš norādīts uz 3+Ģimenes kartes ieeja izklaides parkā bez maksas.

  • Cenas grupām (no 15 personām, iepriekš piesakot apmeklējumu): pērkot ar bankas pārskaitījumu vai parka kasē 9 EUR. Grupas vadītājam kopā ar grupu ieeja bez maksas.

Bet ko nu daudz par to stāstīsim, labāk skatieties video, kā mums tur gāja:

 

 

 

Izklaides parka “Avārijas brigāde” informācija: www.abpark.lv 

Saistītās tēmas: avārijas brigādeIzklaideizklaides parkslielvārde

youtube icon
Abonēt youtube