Šodien, 15. jūnijā, Māra Upmane-Holšteine kopā ar DJ Rudd nāk klajā ar jaunu dziesmu ”Atver logu”, kas radīta, iedvesmojoties no Gundegas Bičevskas grāmatas ”Dimanti tavā pagalmā”.

”Dimanti tavā pagalmā” ir pirmā ilustrētā dzīvesstila grāmata, kas tapusi un izdota Latvijā. Grāmatas autore Gundega Bičevska lasītāju mudina rast iedvesmu ikdienā, par spīti dzīves skrējienam un steigai jeb, kā autore tēlaini izsakās, “atrast savus dimantus un sajust, cik skaista un bezgalīgu iespēju bagāta ir tava pasaule”.

Māra Upmane-Holšteine: “Man šķiet, Gundega ar grāmatu ir trāpījusi īstajā laikā un vietā, un man ļoti simpatizē atziņa, ka dimanti jeb viss šķietami tālais, uz ko tiekties, ir tepat – tavā pagalmā vai pat tevī pašā. Es ceru, ka arī mūsu dziesma iedvesmos, un vēlos, lai, tai skanot, mēs sevī varam pārcilāt savus sapņus un gūt spēku uz tiem tiekties!”

Lai arī Māra un DJ Rudd jau ilgstoši strādājuši kopā pie grupas ”Astro’n’out” albumiem, tomēr šī ir pirmā sadarbība solo formā. Dziesma tapusi trīs cilvēku komandā – kā līdzautors piedalījies arī Arnis Račinskis (grupas ”Laika suns”, ”Mofo”), kurš ierakstā dzirdams arī ar piebalsīm un ģitāras partijām.

Dziesma pieejama arī digitāli lielākajās mūzikas straumēšanas platformās – Spotify, iTunes, Deezer u.c.

No 15. jūnija, grāmata ”Dimanti tavā pagalmā”’par īpašu cenu pieejama iepriekšpārdošanā mājaslapā www.tavidimanti.lv, kā arī tiek aicināts to saņemt grāmatas atklāšanas svētkos 28. jūnijā plkst. 16.00 t/k Spice otrajā stāvā pie Jāņa Rozes grāmatnīcas, kur būs iespēja satikt grāmatas autori, dziesmas veidotājus un citas iedvesmojošas personības!

Avots: parmūziku.lv / Publicitātes foto

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube