21.oktobrī multifunkcionalajā hallē “Arēna Rīga” norisināsies vērienīgas arēnas krosa sacensības “Optibet Champions Race”, vēsta organizatori.

Arēnas kross ir motokrosa paveids, kurā sportisti sacenšas kompaktā trasē, kura izveidota slēgta tipa arēnā. Paredzams, ka “Optibet Champions Race” sacensībās tiks noskaidroti uzvarētāji trīs solo motociklu klasēs, uz starta stājoties sportisti no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Krievijas un citām Eiropas valstīm.

Junioru sacensībās piedalīsies sportisti no astoņiem līdz 12 gadiem, starp kuriem, visticamāk, skatītājiem būs iespēja redzēt kādu no nākotnes motokrosa čempioniem, bet “Nacionālajā” klasē sacentīsies sportisti, kuri klasiskajā motokrosā startē ar MX1 un MX2 klašu motocikliem, bet savās karjerās nav izcīnījuši “skaļus” titulus.

Prestižākajā jeb “Čempionu” klasē uz starta gaidāmi 20 īpaši uzaicināti sportisti no Latvijas un ārzemēm. Organizatori sola, ka teju katrs no uzaicinātajiem sportistiem būs ar kādas valsts savulaik izcīnītu čempiontitulu.

Kā informē pasākuma rīkotāji no “Nacionālās Motosporta asociācijas” (NMA), gaidāmi arī vairāki pārsteigumi un, iespējams, dalībnieku vidū redzēsim sportistus, kuri kādu brīdi klasiskā motokrosa sacensībās nav bijuši.

Pasākumā paredzēta arī plaša izklaides programma.

Kā pauž NMA vadītājs Kaspars Cveiģelis, mērķis ir sarīkot augsta līmeņa starptautisku pasākumu, kas nākotnē varētu kļūt par tradīciju, un sava veida iksezonas Baltijas motokrosa sezonas noslēguma šovu sportistiem un faniem. Rīkotāji pauž, ka šis ir visai sarežģīts projekts, jo īsā laikā arēnā jāieved aptuveni 3000 m3 grunts seguma un jāspēj izveidot kvalitatīva un interesanta trase, kuras “arhitektūras” izveide tiks uzticēta slavenam Rietumeiropas trašu speciālistam, bet sacensību organizēšanā un apkalpošanā tiks iesaistīti vairāk nekā simts cilvēki.

Tuvākajā laikā organizatoru mājaslapā “arenakross.lv” sāksies dalībnieku reģistrācija un fani regulāri tiks informēta par dalībnieku sastāva aktuālajiem papildinājumiem.

Biļetes uz pasākumu jau ir pieejamas tirdzniecībā “Biļešu servisa” kasēs.

Saistītās tēmas: Arēna RīgamotokrossOptibet Champions Race

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube