Latvijas taekvondo cīkstone Inese Tarvida otrdien iekļuva Dienvidkorejā notiekošā pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā.

Tarvidai, kura startē svara kategorijā līdz 53 kilogramiem, pirmā kārta bija brīva, bet otrajā viņa ar 11:1 pārspēja austrieti Kristīnu Šēnegeri.

Savukārt trešajā kārtā Latvijas cīkstone ar 6:2 pieveica Dānijas sportisti Sāru Maliku, nodrošinot vietu ceturtdaļfinālā un vismaz dalītu piekto pozīciju.

Ceturtdaļfinālā Tarvida spēkosies ar Dienvidkorejas cīkstoni Minjonu Kimu.

Šogad Inese Tarvida triumfējusi trijos pasaules reitinga turnīros Vācijā, Turcijā un Slovēnijā, piedevām pret pasaules ranga pirmā desmitnieka sportistēm izcīnot trīs uzvaras trīs cīņās, kā arī pārspējot pērno Riodežaneiro olimpisko spēļu vicečempioni.

LETA jau vēstīja, ka Tarvidas tikai pēc Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) iejaukšanās šajā pavasarī tika pie Latvijas Taekvondo federācijas (LTF) izsniegtām licencēm, kas viņam ļauj startēt starptautiskās sacensībās.

Iepriekš plaši izskanēja konflikts, kas radās starp Tarvidu ģimeni un LTF, jo māsas pameta federācijas prezidenta Hermaņa Močaļina vadīto klubu “Hansu”, pievienojoties “Mārupes Sporta centra” klubam. Federācijas vadība uz to reaģēja, šogad neizsniedzot talantīgajām māsām Latvijas licences dalībai starptautiskās sacensībās, tāpēc viņas gada sākumā startēja ar Vācijas izsniegtām licencēm, jo pārstāv arī šīs valsts klubu.

Kā vēstīts, Latvijas taekvondo cīkstonis Iļja Čemis, kurš startēja svara kategorijā līdz 68 kilogramiem, pirmdien cieta zaudējumu pirmajā cīņā, čempionātu noslēdzot 65.pozīcijā.

Šajā pasaules čempionātā Latviju pārstāvēs arī Ineses māsa Jolanta.

Saistītās tēmas: Inese TarvidaPasaules čempionātstaekvondo

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube