Rīgā, Dreiliņos, kāds jaunietis ar draugiem piekāvis savas draudzenes bijušo draugu, aģentūru LETA informēja Rīgas pašvaldības policijas (RPP) pārstāve Lāsma Zemene.

Vakar neilgi pirms plkst.23 pēc palīdzības RPP darbiniekiem vērsās kāds nesen pilngadību sasniedzis puisis. Jaunietis skaidroja, ka pie viņa ieradies bijušās draudzenes jaunais draugs ar diviem nezināmiem vīriešiem. Nelūgtais viesis iepriekš zvanījis un aicinājis divatā satikties, piebilstot, ka viņam nav nodoma fiziski izrēķināties. Taču uz tikšanos ieradies ar diviem treniņtērpos ģērbtiem draugiem un sācis vicināt dūres.

Cietušajam piedāvāts izsaukt Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu, taču viņš no šādas iespējas atteicās. Puiša stāstīto apstiprinājis viņa nepilngadīgais draugs, kurš kļuvis par notikušā aculiecinieku.

Policisti nekavējoties devās apsekot norādīto teritoriju, lai atrastu vainīgās personas. Pie kāda nama Dzilnas ielā pamanīti trīs aprakstam atbilstoši vīrieši – 19, 21 un 23 gadus veci. Pārbaudot personu datus, konstatēts, ka vecākais viens no viņiem ir izsludināts meklēšanā.

Ņemot vērā, ka cietušais par nodarītajiem miesas bojājumiem vēlējās rakstīt iesniegumu Valsts policijai, visas personas aizturētas un nogādātas Valsts policijas darbiniekiem turpmāko procesuālo darbību veikšanai.

Saistītās tēmas: Dreiliņidruagivardarbība

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube