Degvielas tirgotājs SIA “Circle K Latvia” (iepriekš “Statoil Fuel & Retail Latvia”) pārveidojis un atklājis 40 jaunā “Circle K” zīmola degvielas uzpildes stacijas (DUS), aģentūrai LETA pavēstīja uzņēmumā.

“Papildus tam mūsu jaunākā stacija Tīnūžos jūnijā tika atklāta jau ar “Circle K” izskatu. Līdz oktobra beigām plānots pārveidot arī atlikušās 40 līdzšinējā “Statoi” zīmola stacijas. Pagaidām stacijas tiek pielāgotas jaunā zīmola izskatam pēc plāna, ja tā turpināsim, visas DUS tiks pārveidotas iecerētajā laikā – līdz oktobra beigām,” informēja kompānijas pārstāvji.

Līdz rudenim zīmola maiņa notiks DUS Jēkabpilī, Cēsīs, Saldū, Saulkrastos, Mārupē, Berģos, Lielvārdē, Talsos, Dreiliņos, Bauskā, Daugmalē, Jelgavā, Liepājā, Gulbenē, Slokā, Ozolniekos, Madonā, Siguldā, Mellužos un vairākās stacijās Rīgā.

Jau ziņots, ka “Circle K Latvia” līdz rudenim plāno visas DUS pārveidot atbilstoši “Circle K” zīmolam. Pāreja uz “Circle K” paralēli notiek arī Lietuvā, Igaunijā un Polijā. Norvēģijā, Dānijā un Zviedrijā zīmola maiņa jau ir īstenota.

Plānotās investīcijas DUS pārveidē “Circle K Latvia” gan neatklāja.

Tāpat vēstīts, ka “Statoil Fuel & Retail” 2012.gadā pārņēma viens no pasaules lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem “Alimentation Couche-Tard”. Līdz ar uzņēmuma iegādāšanos tika iegūtas tiesības izmantot “Statoil” nosaukumu vien ierobežotu laiku.

“Circle K” patlaban ir viens no lielākajiem un pasaulē pazīstamākajiem uzņēmuma “Couche-Tard” zīmoliem, un ar šādu nosaukumu pagājušā gadsimta piecdesmitajos gados klientu apkalpošana tika sākta Arizonā, ASV. Patlaban “Circle K” atrodams vairāk nekā 20 valstīs dažādās pasaules daļās. Jaunās “Circle K” DUS būs daļa no starptautiska uzņēmuma ar teju 15 000 veikaliem un degvielas uzpildes stacijām.

“Circle K Latvia” finanšu gadā, kas ilga no 2015.gada 1.maija līdz 2016.gada 30.aprīlim, strādāja ar 358,177 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 9% mazāk nekā iepriekšējā finanšu gadā, savukārt uzņēmuma peļņa pieauga par 13,8% – līdz 21,571 miljonam eiro.

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube