Valsts policija šodien Saulkrastos, Rīgas ielā, sarīkojusi operāciju, kurā piedalās maskās tērpti policisti un izmantoti dienesta suņi.

Ēkā iepretim Baltajai kāpai ir reģistrēti vairāki ar ceļu būves firmu “Binders” saistīti uzņēmumi – SIA “BNI”, pilnsabiedrības “Binders un Arčers” un “CBF SIA “Binders”, SIA “TVA Construction” un SIA “M.A.-Taka”” un SIA “Vogelberg”.

“Binders” pārstāve Vita Noriņa aģentūrai LETA apstiprināja, ka šodien policija veikusi operāciju uzņēmumam “Binders” juridiski piederošā ēkā, kurā atrodas “Binders” Mehanizācijas departaments. “Patlaban “Binders” šīs telpas neizmanto un tās ar nomas līgumu ir nodotas izmantošanai citai juridiskai personai. Ar uzņēmumu “Binders” šī policijas operācija nebija saistīta,” sacīja Noriņa.

Valsts policijas preses pārstāve Simona Grāvīte aģentūrai LETA apstiprināja, ka Saulkrastos notiek plānota policijas operācija, taču izmeklēšanas interesēs plašāka informācija netiks sniegta.

Aģentūrai LETA vairāki aculiecinieki pastāstīja, ka maskās tērpti policisti ar suņiem un speciāliem durvju uzlaušanas rīkiem ieradušies kādā ēkā Rīgas ielā.

Neapspriežot konkrēto gadījumu, Valsts policijā apstiprināja, ka izmeklēšanā iekļūšanai telpās bieži dažādās operācijās tiek izmantota pretterorisma vienība “Omega”.

Foto: LETA

Saistītās tēmas: Binderspretterorisma vienība "OmegaSaulkrasti

youtube icon
Abonēt youtube