Modes mākslinieks Atis Artemjevs nenoliedzami ir viens no skandalozākajiem spīdekļiem pie pašmāju šovbiznesa debesīm. Gadu pēc skandāla par bērna nolaupīšanu vīrietis atkal atgriežas apritē ar vienu no izcilākajām modes skatēm, kas šajā nedēļā bija vērojama “Riga Fashion Week” laikā.

 

Rīgas modes nedēļa tuvojās savam finišam un, ja neskaita šodien vēl gaidāmo “One Wolf” skati, var jau droši apgalvot, ka izcilāko tērpu skati bija sarūpējis Atis Artemjevs. Ne velti pēc skates savos apskāvienos mākslinieku gandrīz aiz laimes nožmiedza pašmāju modes guru žurnāliste Ērika Šmelkova. Un tieši viņa tērpus ar lielāko interesi vakar aplūkoja “Riga Fashion Week” Showroom laikā.

Uz Artemjevu var attiecināt frāzi – ģēnijiem tiks piedots viss. Un tik tiešām šobrīd modes mākslinieka skate slavinoši ir aprakstīta teju visos medijos. Savukārt, pērnā gada maijā visos medijos vīrieša bilde bija publicēta no policijas paziņojuma. Nespējot atrisināt privātās nesaskaņas ar bijušo sievu un bērna māti, Artemjevs nolaupīja savu sešus gadus veco dēlēnu. Starptautiskā meklēšana un skaļa aizturēšana šķita ir pēdējais piliens modes mākslinieka skandālu traukā. Un tik tiešām uz gandrīz gadu vīrietis kārtējo reizi pazuda no sabiedrības uzmanības.

Jāatgādina, modes mākslinieks Artemjevs pirms vairākiem gadiem ar kolēģi Aleksandru Bibergalu nozuda Amerikas virzienā. Pirms tam viņš pamanījās iekulties dažādos skandālos, kas galvenokārt bija saistīti ar runām par mākslinieka netradicionālo seksuālo orientāciju. Pats Artemjevs šīs baumas vienmēr ir noliedzis un dzīvojot Štatos, iestūrēja laulības ostā un tika pat pie dēla Aleksandra Čārlza. Tiesa, laulības šķiršana un privātās nesaskaņas sita augstu vilni un pērnā gada maijā Artemjevs bērnu nolaupīja.

Foto: RFW publicitātes foto un policijas arhīvs

 

 

 

Saistītās tēmas: Atis ArtemjevsRFWRiga Fashion WeekSkate

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube