Gadiem ilgi pašmāju slavenībām ir tradīcija “Riga Fashion Week” laikā atrādīt savus jaunos mīļotos vai mīļotās. Šogad pašmāju dzeltenā prese ar neatlaidību sekoja līdzi kādreizējai skaistumkonkursu dalībniecei Lienei Skulmei, kura uz pasākumu esot ieradusies kārtējā kunga pavadībā. Taču, dodoties uz skati, Skulme no sava pavadoņa izvairījās. Savukārt, portāls ritakafija.lv par daudz interesantāku notikumu uztvēra dziedātājas Diānas Pīrāgs negaidīto parādīšanos.

 

Dziedātāja Diāna Pīrāgs ir leģendārās džeza mākslinieces Olgas Pīrāgs meita. Pērnā gada pavasarī ar pamatīgu skandālu izira viņas un franču uzņēmēja Frenka Često laulība. Abu attiecībās dzima arī dēliņš Leons Adonīss. Abi bijušie laulātie viens otru vainoja agresivitātē un varmācībā. Turklāt, francūzis norādīja un savas sievas naidīgi prokrieviskajiem uzskatiem. Tiesa pēc kāda laika sekoja abu kopīgais paziņojums sociālajos tīklos, ka pie visa vainīga prese. Un viņi šķiroties bez aizvainojuma. Tomēr, pēc šī skandāla pašmāju prese sāka rūpīgāk pievērst uzmanību tam, kādu informāciju dziedātāja tiražē savā sociālo tīklu profilā. Un ņemot vērā vairākus divdomīgus politiska satura rakstus, pašmāju prese nolēma labāk atturēties no dziedātājas tiražēšanas. Un nebija arī ko īsti par viņu arī ziņot, jo lielākoties dziedātāja pavadīja laiku naudu pelnot uz kruīza kuģiem vai slēgtos banketos. Ņemot vērā visai skarbās un tiešās pikantērijas par abu laulības šķiršanos, šķita, ka viens otru ieraugot publiskā telpā viņi sāks mētāties ar dakšiņām vai vismaz skaļi izteiks nepatikas replikas. Tomēr šajā sestdienā gluži kā tāds Hallovīnu rēgs “Riga Fashion Week” uz sarkanā paklāja bijušie laulātie draudzīgi pozēja fotogrāfiem. Turklāt ar viņiem kopā pasākumu apmeklēja arī abu kopīgais dēliņš.

Kā portālam ritakafija.lv neoficiāli pastāstīja abu kopīgie draugi par ģimenes atkal apvienošanos vēl ir stipri pa agru runāt. Tomēr, jau gandrīz divus mēnešus kādreizējas Često pāris ir apracis kara cirvi un aizvien vairāk laika pavada kopā ar dēlu un viens ar otru.

 

Saistītās tēmas: Diāna PīragsFrenks ČestoRiga Fashion Week

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube