Šomēnes žurnāla “GQ” Krievijas izdevumā ir redzamas stila bildes ar pasaulē slavenā latviešu modeļa Jāņa Ancena piedalīšanos. Karjerā lielos vilcienos simpātiskā ogrēnieša dzīvē nekas daudz nav mainījies. Taču privātajā dzīvē šogad ir bijuši vairāki patīkami notikumi un jau kādu laiku viņš var droši pretendēt uz pasaulē seksīgākā papuča nomināciju.

 

Seksīgākais papucis pasaulē ir tikai viens no epitetiem, kas šonedēļ pasaules modes portālos veltīti latviešu modelim Jānim Ancenam. Puisis 30. oktobrī savā facebook.com profilā visai pasaulei pavēstīja, ka ir laimīgs meitas tēvs. Bilde ar mazo meitiņu no sirds iepriecināja modeļa tēti Juri, kas neslēpa savu aizkustinājumu komentāros. Savukārt, daudz lielāku ažiotāžu presē izpelnījās glaunā ģimenes fotogrāfija sociālajā vietnē instagram.com. Tajā modelis redzams kopā ar savu sievu Stellu un abu pirmdzimto meitiņu.

Kā portālam ritakafija.lv atklāja pasaules slavenā modeļa mamma Gunita, mazmeitiņa pasaulē nākusi šī gada 23. septembrī. Meitenītes pilnais vārds ir Mia Ancens- Trapšs.

Jāatgādina, ka jau vairākus gadus 25 gadus vecais ogrēnietis Jānis Ancens stabili atrodas pasaulē vadošo vīriešu modeļu TOP 50-nieka augšgalā. Un ik gadu savu pieredzi var papildināt ar dalību lielākajās modes nedēļu skatēs Parīzē, Milānā un Ņujorkā, kā arī foto sesijās reklamējot pasaule labi zināmus “zīmola” apģērbus un aksesuārus. Vasarās sākumā Ancens iestūrēja laulības ostā ar savu ilggadējo draudzeni – Ņujorkā mītošo Stellu Trapšu. Turklāt abi uzsāka arī kopīgu biznesu, nodibinot paši savu modeļu kastinga aģentūru, uzsākot meklēt jaunas sejas modes pasaulē. Starp citu jaunieši, kas sevī jūt modeļu potenciālu, var aizvien mēģināt pieteikties sūtot e-pastu uz adresi trapshstella@gmail.com.

Foto: instagram.com un facebook.com

Saistītās tēmas: Jānis Ancēnsmeitiņamodelis

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube