Gaidot Latvijas filmas “Nameja gredzens” pirmizrādi 2018. gada janvārī, LMT Viedtelevīzija piedāvā noskatīties pirmo video treileri ar filmas spilgtākajiem momentiem.

“Nameja gredzens” stāsta par 13. gadsimta leģendu, kur pēc Zemgales valdnieka Viestura nāves par karali kļūst jaunais Namejs. Viņa uzdevums ir nosargāt savu zemi un tautu pret krustnešu tīkojumiem. Filmas „Nameja gredzens” režisors ir Aigars Grauba, producents – Andrejs Ēķis, scenārija autori – Aigars Grauba un Makss Kinnings no Lielbritānijas.

Nameja lomu filmā atveido zviedru aktieris Edvīns Endre, kurš Latvijas skatītājiem pazīstams no seriāla “Vikingi”. Galvenajās lomās redzēsim arī lietuviešu uzlecošo zvaigzni Aisti Dirziuti un Džeimsu Blūru no Lielbritānijas. Tāpat arī filmā spēlē latviešu aktieri Andris Keišs, Artūrs Skrastiņš, Dainis Grūbe, Lauris Dzelzītis, Ivo Martinsons, Elīna Vāne un citi.

Ikviens Latvijas leģendu cienītājs aicināts ielūkoties video sērijā “Nameja gredzena aizkadrā”. Tajā skatāmi unikāli kadri no “Nameja gredzens” filmēšanas laukuma – kā aktieri iejutās lomās un senajā gadsimtā, kā cīnījās, kā ģērbās un rotājās. Kā strādāja filmas režisors Aigars Grauba, operatori un kaskadieri, kādas emocijas un atmosfēra valdīja filmēšanas laukumā.

LMT Viedtelevīzija piedāvā noskatīties pirmo filmas “Nameja Gredzens” video treileri: http://straume.lmt.lv/embed/NmZnZDNxb2N1MGow

Leģendu video sērija “Nameja gredzena aizkadrā” skatāma LMT Viedtelevīzijā, lietotnē LMT Straume un internetā: http://straume.lmt.lv/namejs. Skatītāji aicināti iesaistīties Twitter sarunā, lietojot tēmturi #NamejaGredzens.

Saistītās tēmas: "Nameja gredzens"LMT Viedtelevīzija

Komentāri 5

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Draugiem.lv pase
youtube icon
Abonēt youtube