Vecmīlgrāvī, policija pagājušā nedēļā aizturējusi divus zagļus, kuri izlikušies par sportistiem, aģentūru LETA informēja Rīgas pašvaldības policija (RPP). 21.novembra naktī policija saņēma informāciju no divām sievietēm, kuras ievērojušas divus vīriešus uzlaužam un apzogam kādu daudzdzīvokļu nama pagrabu.

Ierodoties notikuma vietā, notikušā aculiecinieces pastāstīja, ka abi vīrieši devušies Emmas ielas virzienā. Apsekošanas laikā ievēroti divi aprakstam atbilstoši vīrieši, taču viņiem līdzi nebija ne maisu, ne arī somu.

Viens no aizdomās turamajiem, ieraugot policistu tuvošanos, strauji nogriezās, savukārt otrs devās citā virzienā. Pēc brīža abi vīrieši apturēti. Jautājot, kur personas tik vēlā nakts stundā dodas, abi apgalvoja, ka esot sportisti un nodarbojas ar fiziskajām aktivitātēm. Personas bija manāmi satrauktas, kā arī sniegtajās liecībās saklausītas pretrunas.

Pārbaudot abu vīriešu personas datus, noskaidrots, ka vīrieši atrodas policijas uzraudzībā. Viens no viņiem – par iepriekš veiktu zādzību, savukārt otrs – par zādzību un piesavināšanos, kā arī narkotisko un psihotropo vielu neatļautu glabāšanu. Abām personām bija noteikts aizliegums atrasties publiskā vietā pēc plkst.23.

Aizdomās par zādzību abi vīrieši tika aizturēti. Izsaukti Valsts policijas darbinieki, kuri tika sagaidīti netālu no uzlauztā pagraba. Līdzi likumsargiem bija atvests dienesta suns, kurš, veicot teritorijas apsekošanu, uzoda zagļu pārvietošanās maršrutu, kā arī atrada zagtās mantas. Tāpat abus garnadžus atpazina notikušā aculiecinieces.

Saistītās tēmas: VecmīlgrāvisZagļi

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube