Kā ziņo Latvijas Televīzijas sociālā tīkla ”Twitter” kanāls, tad rīt T/P ”Alfa” (Brīvības gatve 372, Rīga) tiks izziņoti jaunie Eirovīzijas atlases ”Supernova” dalībnieki.

Pasākums notiks tirdzniecības parka telpās rīt, 6. decembrī, pulksten 12:00. Tajā tiks paziņoti jaunās sezonas dalībnieki, kuri savā starpā mērosies spēkiem par iekļūšanu Eirovīzijas finālsacīkstēs, kas 2018. gadā risināsies Lisabonā.

Šodien ”Alfa” notika pirmā konkursa “Supernova 2018” dalībnieku tikšanās ar atlases žūriju – tajā piedalījās vairāk nekā 30 mākslinieku starp kuriem bija jau pazīstamas skatuves zvaigznes, kā arī pilnīgi jauni un nepieredzējuši mūziķi.

“Jāatzīst, ka daži mani favorīti netika uz februāra tiešraidēm. Bet tāds ir arī žūrijas uzdevums – piedāvāt pēc iespējas dažādus leņķus, no kuriem palūkoties uz izpildītājiem un konkursu kopumā maksimāli objektīvi. Manuprāt, šogad aranžijas ir gana kvalitatīvas, bet trūkst labu dziesmu. Noteikti būs interesanti pavērot cīņu starp pieredzējušajiem un jaunajiem izpildītājiem,” tādu vērtējumu LSM izteicis “Supernova 2018” žūrijas vadītājs DJ Rudd.

Atlases žūrijā šogad dalībniekus vērtēja džeza dziedātāja un vokālā pedagoģe Jolanta Gulbe, mūzikas producents, Pieci.lv mūzikas redaktors un “Supernova 2018” žūrijas vadītājs DJ Rudd, Pieci.lv ētera personība, Eirovīzijas entuziasts un mūzikas žurnālists Toms Grēviņš, kā arī konkursa producente Ilze Jansone.

“Starp dalībniekiem bija vairāki izteikti talantīgi un daudzsološi jaunie mākslinieki. Bija arī negaidīti pārsteigumi, kad ierakstā šķiet, nav nekā īpaša, bet “dzīvajā” redzot un dzirdot, priekšstats mainījās pilnībā. Tas priecē, ka aug jauna spēcīga mūziķu paaudze, kuri ir apveltīti gan ar labām balsīm, gan spēju radīt savas dziesmas, kuri prot izteikties un aizstāvēt savu viedokli. Tas ir ideālais salikums, lai šāda personība kļūtu par spēcīgu konkurējošu mūziķi,” saka Jolanta Gulbe.

Par desmit dalībniekiem, kam noteikti sevi jāparāda “Supernova 2018” tiešraidēs, žūrija vienojās vienbalsīgi, pārējā dalībnieku sastāva komplektēšana izraisīja asas, bet konstruktīvas diskusijas.

“Nav noslēpums, ka “Supernova” allaž ir vieta, kur pēkšņi iespējams uzzināt par nekad iepriekš nedzirdētiem izpildītājiem un jauniem vārdiem, vismaz es tiem pievēršu daudz lielāku uzmanību. Ir patīkami, ja bez labas dziesmas un laba vokāla pie mikrofona ir vienkārši patīkams cilvēks ar kuru var aprunāties gan publiski, gan privāti – vairākus tādus cilvēkus pirmajās trīs “Supernova” sezonās esmu sastapis. Eirovīzijā visbiežāk uzvarējušas sievietes solistes. Un vispār pārsvarā uzvar solisti, nevis grupas. Tā ir pirmā lieta, ko ieteiktu visiem atcerēties. Otrkārt, visiem, kuri gaida otro Latvijas uzvaru, es ieteiktu padomāt par to, vai esam gatavi šādu šovu šobrīd Latvijā uzņemt un no tā gūt maksimālu atdevi gan emocionāli, gan finansiāli!” saka Toms Grēviņš.

Šogad pirmo gadu visas iesniegtās un konkursa nolikumam atbilstošās dziesmas varēja vērtēt ikviens mūzikas entuziasts, šo vērtējumu ņēma vērtā arī atlases žūrija, izvēloties dziesmas tiešraidēm. Visas iesniegtās dalībnieku dziesmas vērtēja vienpadsmit cilvēku liels žūrijas sastāvs, kurā bija gan starptautisku ierakstu kompāniju pārstāvji, mūzikas producenti, menedžmenta un radio staciju pārstāvji, Latvijas un ārvalstu nozares speciālisti.

Saistītās tēmas: "Supernova 2018"Supernova 2017

Komentāri 0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Draugiem.lv pase
youtube icon
Abonēt youtube