Šodien pulksten 11:00 Rīgas Svētā Erceņģeļa Mihaila pareizticīgo baznīcā Rīgā, Maskavas ielā 170, notiek atvadīšanās no mūžībā aizgājušā farmācijas kompānijas “Olainfarm”  vadītāja un līdzīpašnieka Valērija Maligina. Atvadu misi apmeklēja simtiem cilvēku, tostarp vīrieša sieva Elīna Maligina, kas baznīcā ieradās trīs apsargu pavadībā. 

 

Piecdesmit divus gadus vecais Valērijs Maligins pēkšņi mira 9. decembrī savās mājās Jūrmalā.Viņa nāvē nav konstatētas ārējas vardarbības pazīmes, taču policijā veic ekspertīzes, kas tieši izraisījis vīrieša nāvi.

Nedēļas laikā viņa atraitne, aktrise Elīna Maligina atstādināta no augstajiem amatiem uzņēmumā. Izmaiņas veiktas SIA “Silvanols” valdē, no valdes priekšsēdētāja amata atbrīvojot Elīnu Maliginu. Tāds bija uzņēmuma akcionāru lēmums, un tas pieņemts, lai veicinātu “Silvanola” izaugsmi un konkurētspēju. Šī motivācija esot attiecināma arī uz pārmaiņām vēl viena “Olainfarm” meitas uzņēmuma SIA “Longgo” valdē. Trešdien veiktas izmaiņas uzņēmuma valdē, no tās izslēdzot Elīnu Maliginu, bet valdes priekšsēdētājas amatā apstiprinot līdzšinējo valdes locekli, ilggadējo finanšu direktori Lieni Puriņu.

 

Saistītās tēmas: BēresValērijs Maligins

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube