Rīgas pašvaldības policijas (RPP) darbinieki 17.decembrī, kādā izklaides centrā atrada divus jauniešus, kuri izsludināti meklēšanā kā bezvēsts pazuduši, aģentūra LETA noskaidroja RPP.

17.decembrī neilgi pēc plkst.12 RPP darbinieki devās uz izsaukumu Pleskodālē, kur kādā izklaides centrā ievēroti divi aizdomīgi jaunieši. Ziņotājs skaidroja, ka puiši tur atrodas aptuveni 12 stundas.

Ierodoties notikuma vietā, apsargs pastāstīja, ka jaunieši vairākas stundas staigājuši pa boulinga centru, tad aizgājuši un atkal atgriezušies. Drīz vien darbinieki, ievērojot puišu darbības, sākuši apspriesties savā starpā un atklājuši, ka puiši izklaides vietā manīti arī divās iepriekšējās dienās. Vienā no reizēm jaunieši pat bija ielīduši dekorācijā un tur uz mīkstā ieklājuma gulējuši.

Sarunas laikā ar pusaudžiem tika noskaidrots, ka viņi uz Rīgu atbraukuši no Latgales pirms četrām dienām. Visu šo laiku viņi staigājuši pa dažādām Rīgas ēstuvēm un izklaides vietām. Abi skaidroja, ka pārnakšņojuši vietās, no kurām neesot iztriekti ārā. Uz mājām plānojuši braukt nākošajā dienā ar pirmo vilcienu, savukārt pēdējo nakti plānojuši pārlaist turpat dzelzceļa stacijā.

Pusaudžiem nebija ne mobilo tālruņu, ne arī viņi atcerējās vecāku tālruņu numurus, līdz ar to nebija iespējams sazināties ar abu zēnu vecākiem. Datu pārbaudes laikā tika noskaidrots, ka abi 16 gadus vecie pusaudži ir izsludināti meklēšanā kā bezvēsts pazudušie.

Jaunieši tika nogādāti Valsts policijā Nepilngadīgo prevencijas nodaļā turpmāko procesuālo darbību veikšanai.

youtube icon
Abonēt youtube