Lelde Ceriņa. Foto: Raitis Bērziņš

No februāra TV3 Ziņu un informatīvo raidījumu komandai pievienosies ētera personība Lelde Ceriņa, kura turpmāk televīzijas skatītājus informēs par aktuālajām laika ziņām.

Sadarbību ar kanālu TV3 Ceriņa uzsāka jau aizvadītajā gadā, kļūstot par jauno raidījumu “Mēs mīlam ģimeni” un «Ģimenes recepte» vadītāju, kuros kopā ar Latvijā zināmu personību ģimenēm pavadīja jauku, sarunām un gardām brokastīm piepildītu laiku, atklājot dažādus ģimeņu stāstus, informē TV3.

“Esmu ļoti gandarīta pievienoties un papildināt tādu profesionāļu komandu, kāda ir TV3 ziņu dienests. Lai gan būšana kameru priekšplānā ir jau ierasta darba specifika, šis būs patīkams, jauns izaicinājums!” atzīst Lelde Ceriņa.

Līdz šim TV3 skatītājus par laika ziņām informēja Rūta Dvinska, kura devusies bērna kopšanas atvaļinājumā.

“Esam priecīgi sveikt Leldi Ceriņu mūsu komandā, kur viņa turpinās TV3 Ziņu dienesta tradīcijas augstā līmenī. Leldes pieredze un harizma, spēja uzrunāt un saistīt auditoriju ar siltumu un patiesumu līdzīgi kā Rūtai ir tieši tas, ko mūsu skatītāji augstu vērtē un mīl. Mēs esam pārliecināti, ka Leldes pievienošanās ne vien uzturēs mūsu ziņu dienesta kvalitāti, bet arī ienesīs jaunas, svaigas perspektīvas, sniedzot skatītājiem aktuālo informāciju par laika apstākļiem un prognozēm,” pauž TV3 Ziņu un informatīvo raidījumu dienesta vadītājs Andrejs Mēters.

Lasiet arī: Ievēlēta Pasažieru vilciena pagaidu padome trīs kungu sastāvā – zināms, kas viņi ir

Lasiet arī: Vācot līdzekļus iespējai atgriezties Latvijā, rīkos Vijas Vētras 101. dzimšanas dienas koncertu

Lasiet arī: Bijusī teātra aktrise Ilona Balode nospēlējusi lomu jaunajā filmā Pastkarte no Romas

Lasiet arī: Plīvurā un līgavas kleitā – Samanta Tīna publisko kāzu foto

Lasiet arī: Ko atklāj tava likteņa matrica – horoskops 2024. gadam

Seko mums arī Facebook, X, Instagram un Draugiem!

Saistītās tēmas: laika ziņasLelde CeriņaRūta Dvinskatv3

youtube icon
Abonēt youtube