Par konkursa “Gada glezna” 2017. gada laureātu un Swedbank Private Banking balvas ieguvēju 106 dalībnieka konkurencē kļuvis Igors Bernāts (1965) ar gleznu “Barselona”, informē Swedbank.

“Gada gleznas” laureāts piedalās izstādēs no 1993. gada un glezniecību apvieno ar darbu Rīgas Dizaina un mākslas vidusskolā. Šogad konkursam pieteiktos darbus vērtēja un uzvarētāju noteica pagājušā gada “Gada gleznas” laureāte, māksliniece Guna Millersone.

“Ar “Gada gleznu” šogad esam izcēluši vēl vienu mākslinieku, kurš glezniecībā darbojas jau sen. Ceru, ka tas rosinās cilvēku interesi,” komentējot šī gada konkursu stāsta Agija Sūna, “Agijas Sūnas galerijas” dibinātāja un vadītāja. Viņa arī piebilda, ka šogad konkursam īpaši daudz darbu pieteikts no Latgales – Rēzeknes un Daugavpils mākslinieku grupām.

“”Gada glezna” ir ne tikai skaista tradīcija, bet arī panorāmisks skats uz to, kā pasauli šobrīd redz mūsu mākslinieki. Dažādās izteiksmes formas un stilus apvieno tieksme pēc izcilības. Un tieši tas ir svarīgākais gan mums, Swedbank Private Banking, gan arī mākslas pasaulē,” saka Karīna Kulberga, Swedbank Private banking vadītāja Latvijā.

Skatītāji savu vērtējumu par šogad balvai pieteiktajiem darbiem var sniegt līdz 2018.gada 21. janvārim, balsojot Dailes teātrī, kā arī Agijas Sūnas Facebook lapā, un nosakot Skatītāju simpātiju balvas ieguvēju.

Foto: LETA

Saistītās tēmas: BarselonaGada glezna- 2017Igors Bernats

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube