Šonedēļ mediju centrālās ziņas vēstīja par tiesas lēmumu krimināllietas ietvaros apķīlāt Rīgas domes deputāta Mārtiņa Bondara īpašumus un naudas līdzekļus. Politiķis sniedza vairākas impulsīvas intervijas, kurās izskanēja divdomīgs viedoklis. Tiesa  vēlāk sociālajos tīklos sākās īsta drāma, kad Rīgas domes deputāts nolēma vērsties pret interneta vietni runabildes.lv. Bondars twitteri.com izteica pārmetumus, ka portāls izplata viltus ziņas par viņu. 

Portāls ritakafija.lv šonedēļ jau plaši ziņoja par Rīgas domes deputāta Mārtiņa Bondara īpašumu un līdzekļu apķīlāšanu. Pēc dažām dienām vietnē ar nosaukumu runabildes.lv parādījās ziņa, ka Bondars plāno pamest Latviju. Pats politiķis par šāda veida informāciju neslēpa savu sašutumu. Un steidzās to izlikt publiski twitter.com. “#UšakovaGrupējuma sponsorētās lapas izlēmušas manā vietā, ka braukšu prom. #FakeNews,” pikti ziņoja Bondars.

Taču, šoreiz Bondars nonāca sprukās un pirms dažām stundām publiski atsauca savus pārmetumus. Izrādās viltus ziņas autors ir vien pats Bondars. Savā intervijā “Dienas Biznesam” krievu versijai viņš pats izteica šo apgalvojumu par aizbraukšanu. To pārpublicēja arī “tvnet” krievu versija un arī vietne runabildes.lv. Un tieši pēc asas sarakstes sociālajos tīklos arī Bondars bija spiests atkāpties no saviem vārdiem.

Saistītās tēmas: Fake Newsmārtiņš bondarsrunabildes.lvTwitter

youtube icon
Abonēt youtube