Aizvadītajā nedēļas nogalē Bulgārijā risinājās pasaules skaistumkonkurss “Grandma Universe”, kurā Latviju pārstāvēja mūsu 2017. gada glītā Vecmāmiņa Inga Strode no Dobeles. Konkursam pieteicās 120 vecmāmiņas no visas pasaules, bet lielajā finālā par kroni cīnījās 15 labākās.

 

Šogad uz vietu pasaules glītāko vecmāmiņu konkursā pretendēja rekordliels dalībnieču skaits – kopumā 120 pretendentes. Lielajā finālā Bulgārijā par gada glītākās omītes titulu cīnījās piecpadsmit dalībnieces. Trīs konkursa dienās žūrija vērtēja dalībnieču vizītkartes, iznācienu nacionālajos kostīmos, talantu šovu un ,protams, GALA šovu vakarkleitās.  Latviju šajā konkursā pārstāvēja konkursa “Vecmāmiņa 2017” uzvarētāja dobelniece Inga Strode. Piedaloties pašmāju konkursā, viņa kļuva arī par portāla ritakafija.lv lasītāju simpātiju un balvā viņai tika īpašs karalienes scepteris un kronis.

Pasaules konkursā mūsu vecmāmiņa nelika par sevi vilties. Sieviete ātri vien sadraudzējās ar pārējām dalībniecēm un bija viena no tām, kuru visbiežāk fotografēja vietējie mediji. Lielajā Gala konkursā dobelniece burtiski staroja un savā stilizētajā tautas tērpā izcēlās ar vienkāršību un eleganci. Nav brīnums, ka tieši mūsu Strodei tika piešķirts tituls “Elegance”. Par šī gada uzvarētāju tika kronēta dalībniece no Šveices Elena Krummhoza. Savukārt, Latvijas pārstāve kļuva par otrās vietas un  kroņa ieguvēju un tika nominēta, kā “Grandma Universe II”.

Foto: facebook.com

Saistītās tēmas: Grandma UniverseInga StrodeVecmāmiņa 2017

youtube icon
Abonēt youtube