Rīga, 23.febr., LETA. Šodien sasauktajai partijas “KPV LV” biedru sapulcei nav kvoruma, tāpēc tiesiski tā nav lemtspējīga, šodien plānotās sanāksmes sākumā paziņoja politiskā spēka līderis Artuss Kaimiņš.

Viņš norādīja, ka saskaņā ar likumu valde divu nedēļu laikā sasauks jaunu biedru sapulci. Nākamā sanāksmē nebūs tāda pati kvoruma prasība kā šodien un tajā lemttiesīgi būs tie, kas ieradīsies, skaidroja politiķis.

Plānotās sanāksmes sākumā šodien bija reģistrējušies 220 biedri, savukārt kvorumam bija nepieciešami 334 biedri.

Kaimiņš akcentēja, ka kvoruma trūkums nav traģēdija. Viņš žurnālistiem noraidīja iespēju, ka kvorums nebūtu sasniegts biedru neapmierinātības dēļ, un solīja mēģināt skaidrot, kāpēc biedru vairākumam neizdevās ierasties. Politiķis norādīja, ka tas varētu būt skaidrojams arī ar to, ka e-pasta paziņojums par biedru sapulci varētu būt iekritis “mēstuļu” sadaļā.

Viena no biedrēm pasākuma laikā vēlējās uzdot kādu jautājumu vai izteikties, taču Kaimiņš paziņoja, ka jautājumu sadaļa šodien netiks atvērta.

“KPV LV” ir iecerējusi turpināt strādāt ar četriem no pieciem valdes locekļiem pēc tam, kad Linda Liepiņa (KPV LV) ir atstājusi valdes locekles posteni, pastāstīja Kaimiņš.

Partijas valde 25.februārī vai 26.februārī plāno iepazīties ar saņemtajiem pieteikumiem kandidēt uz Eiropas Parlamentu. Kaimiņš biedru sapulcē norādīja, ka “KPV LV” “pienāktos” viena vieta EP.

Neraugoties uz kvoruma trūkumu, sanāksmē tika uzklausīti “KPV LV” ministru ziņojumu.

Kā ziņots, “KPV LV” biedru sapulcē šodien bija paredzēts spriest par politiskā spēka turpmāko attīstību.

Ziņas avots: LETA.

Saistītās tēmas: KPV LV

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube